Anasayfa / Girişimcilik / Mobile özel Final Fantasy oyununun çıkış tarihi açıklandı!

Mobile özel Final Fantasy oyununun çıkış tarihi açıklandı!

Square Enix ve Ateam Entertainment işbirliği ile geliştirilen ve uzunca müddettir Android / iOS kullanıcıları tarafından merakla beklenen Final Fantasy 7: The First Solider, çok yakında piyasaya sürülecek. Geçtiğimiz Şubat ayında birinci kere görücüye çıkan oyun, Kasım ayı içerisinde oyuncularla buluşacak.

Oyun, Final Fantasy 7’nin öncesini anlatacak

Square Enix, 25 Şubat 2021’de yaptığı bir duyuruyla taşınabilir platform için iki farklı Final Fantasy 7 oyununun duyurusunu gerçekleştirmişti: Ever Crisis ve The First Soldier… Üçüncü bakış açısından oynanacak olan The First Soldier, FF7 Remake‘in aksiyon tabanlı oynanış mekaniklerini RPG öğeleriyle birleştirecek.

FF7: The First Soldier tıpkı vakitte markanın tarihinde bir birinci olma özelliği de taşıyor. Hakikaten Final Fantasy tarihinde birinci sefer Battle Royale modu da bulunan bir oyun geliştiriliyor. Square Enix cephesinden gelen son açıklamalara nazaran The First Soldier, 17 Kasım 2021 tarihinde hem Android hem de iOS kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

FF 7’de gelişen olayların tam 30 yıl öncesini mevzu alacak olan üretim için ön kayıtlar hala sürüyor. Oyuna Apple Store yahut Google Play üzerinden kayıt olan kullanıcılar, öteki oyunculardan daha erken erişim talihine sahip olacaklar. Toplamda 75 karakterin yer alacağı oyunda; silah, kılıç ve büyü güçlerinin kullanıldığı, RPG öğeleri de barındıran bir Battle Royale çeşidi denenecek.

Sizler de oyuna ön kayıt olmak istiyorsanız; Android sürümü için buraya, iOS sürümü için buraya tıklayabilirsiniz. FF7: The First Soldier ile ilgili görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: