Anasayfa / Girişimcilik / Microsoft Flight Simulator, GOTY Edition ile içeriklerini genişletiyor

Microsoft Flight Simulator, GOTY Edition ile içeriklerini genişletiyor

Microsoft Flight Simulator, piyasadaki en düzgün uçuş simülasyonlarından birisi. XPlane 11 ile rekabet eden Flight Simulator, GOTY Edition ile yeni uçaklar ve yerler eklemeyi planlıyor. Yalnızca savaş odaklı bir uçuş simülasyonu arıyorsanız DCS World’e bakabilirsiniz.

Microsoft Flight Simulator GOTY sürümü 18 Kasım’da çıkıyor

Game of The Year (GOTY) sürümü ile birlikte simülasyona yeni uçaklar ve yeni yerler ekleniyor. Flight Simulator’un haritası anlık olarak internet ilişkinize nazaran indiriliyor. Bu yüzde yaptığınız ayarlara nazaran oyunun boyutu şişebilir. Yeniden de sunduğu grafik kalitesi ile birçok uçuş simülasyonu hayranını kendisine çekmeyi başarabiliyor. Flight Simulator GOTY sürümünde F/A-18 Harika Hornet dahil olmak üzere beş yeni öne çıkan uçak bulunuyor. Bu sürüm ile birlikte oyuna birinci sefer bir savaş uçağı eklenecek, bu yüzden Top Gun genişlemesini beklemenize gerek kalmayacak. GOTY sürümü 18 Kasım‘da çıkacak.

Bu yeni sürüm Flight Simulator’e Deniz Piyadeleri Hava Üssü Miramar ve Patrick Uzay Kuvvetleri Üssü dahil olmak üzere sekiz havaalanı ekliyor. Ayrıyeten Helsinki, Nottingham ve Utrecht üzere sekiz kent fotogrametri ayrıntı yükseltmeleri alacak.

Yeni sürüm birkaç kullanışlı özellikler de ekliyor. GOTY sürümü ile birlikte, DirectX 12 özelliklerinin kullanımı geliştirildi, güzelleştirilmiş bir hava durumu sistemi ve geliştirici modu tekrar oynatma sistemine erişebileceksiniz.

En güzel şey ise Flight Simulator sahipleri GOTY sürüm için bir fiyat ödemek zorunda değil, tüm bu güncellemeleri fiyatsız olarak alabilecekler. GOTY sürüm yalnızca simülasyona başlamamış insanları cezbetmek için fiyatlı olarak sunulacak. Microsoft Flight Simulator’e Xbox Game Pass ya da Steam üzerinden erişebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.