Anasayfa / Girişimcilik / Marvel’s Avengers’ın sıradaki DLC’si ortaya çıktı

Marvel’s Avengers’ın sıradaki DLC’si ortaya çıktı

Twitter kullanıcısı Miller, Marvel’s Avengers’ War of Wakanda DLC‘sinde Black Panther (Kara Panter) karakterini Christopher Judge‘ın seslendireceğini doğruladı. Buna ek olarak günün erken saatlerinde Arcane’in seslendirme sanatkarı Krizia Bajos‘un She-Hulk Jennefer Walters‘ı seslendireceğini argüman etti.

Miller, tweet’i gönderdikten sonra Bajos kendi alıntısına Hulk renginde bir yeşil kalp attı. Akabinde da bu tweet silindi. Bu durum da oyunun hayranlarına She-Hulk‘un Marvel’s Avengers’a girmekte olduğu istikametinde yorumlandı.

Marvel’s Avengers oyununun sıradaki DLC’si şimdi onaylanmadı

Marvel’s Avengers‘a gelecek olan yeni içerik şimdi Crystal Dynamics ve Square Enix tarafından onaylanmadı. Şu an elimizde olan tek şey bu husustaki mevcut söylenti oluyor. İki firmadan birisi şayet bu türlü bir durum sahiden mevcutsa ilerleyen günlerde açıklama yapacaklardır.

Yeniden de Miller‘ın bugüne kadarki oyun hakkındaki söylentileri göz önüne alındığında pek kuşku uyandırmıyor. Twitter kullanıcısı, daha evvel de oyun hakkında çeşitli argümanlarda bulunmuştu. Bunların da birçoklarının tuttuğuna şahit olmuştuk.

Oyun istenilen muvaffakiyete ulaşamadı

Square Enix kısa mühlet evvel son yıllık raporunda Marvel’s Avengers‘a verilen karşılığın hayal kırıklığı olduğunu belirtmişti. O sırada özetlendiği üzere oyunun maalesef Square Enix nezdinde istenilen muvaffakiyete ulaşamadığını açıkladı. Buna ek olarak oyunun gelişimi ve lansman sırasındaki çeşitli meseleleri gözden geçirdi.

Crystal Dynamics, Marvel’s Avengers oyunu için kazanmak için öde mikro dönüşümlerini içermeyeceğini söylemişti. Daha sonra da imal içerisine çeşitli destek takviyeleri sunmaya başlamıştı. Bu noktada da oyuncular durumdan rahatsız olmuştu. Bu reaksiyonun üzerine stüdyo, geçen ay getirdiği fiyatlı XP desteklerini kaldırmak zorunda kaldı.

Sizler Marvel’s Avengers hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: