Anasayfa / Girişimcilik / Marvel kozmosunun sevilen karakteri Fortnite’a geliyor!

Marvel kozmosunun sevilen karakteri Fortnite’a geliyor!

Marvel kainatı ile Fortnite iştiraki sürüyor. Çabucak çabucak her tanınan kültür ögesini oyuna dahil eden ve hayranlarını sevindiren Epic Games, çizgi roman dünyasından bir devi daha oyunculara sunacak. Marvel’ın hem beyaz perdede hem de çizgi romanlarında öne çıkan isim için heyecanlandıran bir gelişme yaşandı.

Fornite, sevilen Marvel karakterini bünyesine katacak mı?

Son olarak oyun dünyasının sevilen serilerinden Uncharted’ın Nathan Drake ve Chloe Frazier karakterlerini bünyesine katan Fortnite, gözünü Marvel sinematik kozmosunun sevilen karakterlerinden Hekim Strange’e dikti.

Fortnite – Doctor Strange

Argümanlara nazaran Epic Games, 6 Mayıs’ta vizyona girecek Doctor Strange in the Multiverse of Madness sineması öncesi harekete geçerek Hekim Strange karakterinini Fortnite’a getirmek için çalışmalara başladı. Bu noktada şimdilik resmi bir açıklama olmasa da bölümde muteber sızıntıları ile bilinen ShiinaBR, karakterin çok yakında oyuna ekleneceğini söylüyor.

Epic Games, misal bir hamleyi 18 Şubat 2022’de vizyona giren Uncharted sinemasında de yapmıştı. Üretimin vizyona girmesinden bir gün evvel Nathan Drake ve Chloe Frazier karakterlerini oyuna getirmişti. Fortnite, savların gerçekleşmesi durumunda Doctor Strange hayranlarının da iştiraki ile oyuncu sayısını bir epey artıracaktır.

Fortnite önerilen sistem ihtiyaçları

  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 960, AMD R9 280 yahut muadili DX11 ekran kartı
    Ekran Kartı Belleği: 2 GB VRAM
    İşlemci: Core i5-7300U 3.5 GHz, AMD Ryzen 3 3300U yahut muadili
  • Bellek: 8 GB RAM yahut üzeri
  • İşletim Sistemi: Windows 10 / 11 64-bit

Pekala siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Marvel sinematik kozmosunun sevilen karakterlerinden Hekim Strange, Fortnite’a gelir mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından ya da SDN Forum‘da bizlerle paylamayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: