Anasayfa / Girişimcilik / Keanu Reeves, Cyberpunk 2077’yi hiç oynamamış!

Keanu Reeves, Cyberpunk 2077’yi hiç oynamamış!

Hollywood’un en ünlü aktörlerinden Keanu Reeves, geçtiğimiz günlerde bir röportaj gerçekleştirdi. The Matrix Awakens ile ilgil yapılan röportajda farklı sorulara da karşılık veren Keanu, hayatı boyunca hiçbir vakit Cyberpunk 2077 oynamadığını resmen itiraf etti.

Keanu, görüntü oyunlarını da sevmiyormuş!

Geçtiğimiz günlerde, Unreal Engine 5’in yeteneklerini gözler önüne serek The Matrix Awakens demosu yayınlanmıştı. Hem PlayStation 5 hem de Xbox Series X|S kullanıcılarını hayrete düşüren bu teknoloji demosu ile ilgili ünlü aktör Keanu Reeves ile bir röportaj yapıldı. Holywood’un mütevazi ve yetenekli aktörüne, görüntü oyunlarına ilgili olup olmadığı ve oyun oynamayı sevip sevmediği soruldu.

Keanu, oyunlara ilgisinin olmadığını ve günlük hayatında görüntü oyunu oynamadığını belirtti. Röportajı yapan kişi bunun üzerine, başrolünde olduğu Cyberpunk 2077’yi deneyip denemediğini sordu. Reeves, oyuna dair birkaç oynanış görüntüsü izlediğini buna rağmen hiçbir vakit oynamadığını itiraf etti. Çabucak aşağıdaki görüntüde, 16:45’te bu kısmı izleyebilirsiniz.

Hatırlayacağınız üzere, geçtiğimiz Kasım ayında bir açıklama yayınlayan CD Projekt RED CEO’su Adam Kicinski, Keanu’nun oyuna başladığını ve şimdi bitirmese de üretime bayıldığını sav etmişti. Böylelikle ünlü aktör, CD Projekt RED yöneticisnin tezlerini da yalanlamış oldu.

Pekala sizler Keanu Reeves ve Cyberpunk 2077 hakkında neler düşünüyorsunuz? Aktörün oyunu hiç denememiş olması sizleri şaşırttı mı? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: