Anasayfa / Girişimcilik / Keanu Reeves, bu DC karakterini oynamak istese de reddedilmiş!

Keanu Reeves, bu DC karakterini oynamak istese de reddedilmiş!

Hollywood’un en ünlü ve yetenekli aktörlerinden Keanu Reeves, yeni Matrix sineması Resurrections’ın tanıtımı kapsamında röportajlardan röportaja koşuyor. Son olarak The Late Show with Stephen Colbert‘a katılan Reanu, oynamak geçmişte oynamak istese de kabul edilmediği DC karakterini açıkladı.

Keanu, Constantine karakterini tekrar oynamak istemiş!

Son periyotta ismi farklı Marvel üretimleriyle ve bilhassa X-Men ile anılsa da Keanu’nun oynadığı birinci ve tek muhteşem kahraman sineması Constantine olmuştu. 2005 yılında vizyona giren ve Francis Lawrence tarafından yönetilen Constantine, DC Comics’in ünlü kararakterlerinden, iblis avcısı John Constantine’in hayatının bir periyodunu bahis alıyordu.

Toplamda 70-100 milyon dolarlık bir bütçe ile çekilen Constantine, yaklaşık 2 ay boyunca vizyonda kalmış ve toplamda 230 milyon dolarlık bir gelir elde etmişti. Alan Moore tarafından yaratılan Constantine’in sinema macerası, eleştirmenlerden vasat notlar almıştı. Buna rağmen Keanu’nun Constantine performansı epeyce olumluydu.

Son olarak The Late Show with Stephen Colbert’a konuk olan Reeves’e, geçmişte rol aldığı rastgele bir sinemanın yenisi çekilecek olsa, bu sinemaların hangisinde oynamak isteyeceği soruldu. Ünlü aktör, geçmişte tekraren Constantine’in devam sinemasının çekilmesi için üretimcilere baskı yaptığını, buna rağmen hiçbir vakit olumlu karşılık alamadığını itiraf etti.

Her ne kadar birinci sinemanın devamı hiçbir vakit gelmese de, DC cihanında geçen Constantine’in 2014 yılında bir dizi uyarlaması yapıldı. Yalnızca bir dönem süren ve Matt Ryan tarafından canlandırılan Constantine, birinci dönemin sonunda yayından kaldırıldı.

Pekala sizler Keanu’nun yine Constantine’i canlandırmak istemesi ve reddedilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: