Anasayfa / Girişimcilik / Joker, sevilen oyuna konuk karakter olarak geliyor!

Joker, sevilen oyuna konuk karakter olarak geliyor!

Çizgi roman dünyasının ve DC Comics kozmosunun en tanınan anti kahramanlarından olan Joker, daha evvel birçok farklı oyuna konuk olmuştu.

Batman’in azılı düşmanı ve Gotham dünyasının baş berbatı, artık de taşınabilir platformların tanınan üretimi State of Survival: The Zombie Apocalypse için konuk karakter olarak yer alacak. Üretimci grup, Joker’in oyuna ekleneceği tarihi de resmen açıkladı.

Joker, artık de zombilerin başına bela olacak

Geçmişi hiçbir vakit tam olarak bilinmeyen ve DC Comics dünyasının Batman ve Superman ile birlikte en tanınan figürlerinden olan Joker, birçok defa farklı tiplerdeki oyunlara konuk oldu.

Daha evvel LEGO Batman, Mortal Kombat, DC Universe Online ve Telltale’s Batman Series üzere birçok farklı cinsteki üretimde gördüğümüz ünlü çizgi roman karakteri, artık de daha evvel hiç görmediğimiz strateji tipindeki ı State of Survival: The Zombie Apocalypse’e konuk oluyor.

State of Survival, birinci olarak 2019 yılında Google Play ve iOS App Store üzerinden yayınlanmış olan bir strateji / hayatta kalma oyunu…

Oyuncular, zombi salgınının başlamasından 6 ay sonrasında geçen süreçte hayatta kalmaya çalışıyorlar. Kent ve klan kurduktan sonra savunmanızı ve askeri gücünüzü belli bir düzeyde tutmaya çalıştığınız üretim, şimdiye dek iki taşınabilir platformda toplamda 4 milyondan fazla oyuncuya erişmeyi başardı.

Oyunun imalcisi KingsGroup Holdings tarafından yayınlanan yeni bir görüntü ile firmanın DC Comics ile yaptığı yeni bir iş birliği duyuruldu. Buna nazaran Gotham kentinin baş berbatı Joker, 25 Kasım tarihinde oyuna konuk karakter olarak eklenmiş olacak. Joker bu tarihte State of Play’in oynanabilir karakterlerinden biri olacak.

Oyunu iOS platformuna indirmek için buraya, Android aygıtınıza indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. State of Survival ile ilgili görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: