Anasayfa / Girişimcilik / James Bond’dan 60. yıla özel Xbox sürprizi

James Bond’dan 60. yıla özel Xbox sürprizi

Rare tarafından 1997 yılında Nintendo 64 için yayınladığı GoldenEye 007, yeni bir sızıntı ile gündeme geldi. Xbox kullanıcılarına müjde veren Twitter kullanıcısı Wario64, GoldenEye 007’nin ekran imgelerini paylaştı.

Piyasaya sürüldüğü tarihte Metacritic puanı 100 üzerinden 98 olan GoldenEye 007, birçok eleştirmen tarafından beğenildi. IGN, Next Generation, Nintendo Power ve N64 Magazine puanları da epeyce yüksek olan oyun, yakında Xbox platformunda yayınlanacak.

GoldenEye 007, 60. yıl dönümünde Xbox’a geliyor

Xbox muvaffakiyet listesinde yer alan oyun, 1.000 Gamerscore kıymetinde toplam 55 muvaffakiyet kilidine sahip. Muvaffakiyetler metninde yer alan bilgilere nazaran, GoldenEye 007’de çoklu oyuncu modu de bulunuyor.

Bu yıl, James Bond serisinin 60. yıl dönümü olduğu için farklı sürprizler ile karşılaşabiliriz. James Bond’un resmi Twitter hesabından bahis ile ilgili açıklama yapıldı. 60. yıla özel içerikler geleceğini belirten grup, “Bu yıl James Bond serisinin 60. yılını kutluyoruz. 2022’deki duyurulara, etkinliklere ve yeni içeriklere dikkat edin.” sözlerini kullandı.

Analistler, GoldenEye 007 oyununun sürpriz duyurular ortasında yer alacağını varsayım ediyor. Birkaç yıl evvel GoldenEye 007’nin Xbox Live Arcade sürümünün geliştirildiği açıklandı. Lakin kimi sıkıntılar nedeniyle proje iptal edildi.

Xbox yöneticisi Phil Spencer, GoldenEye 007’nin uyuşmazlık nedeniyle piyasaya sürülemediğini açıkladı. Hak talebi konusunda sorun yaşadıklarını belirten Spencer, GoldenEye 007’yi bu yüzden 30 oyunlu Rare Raplay paketine ekleyemediklerinin altını çizdi.

Öte yandan Hitman geliştiricisi IO Interactive, İngiliz harika casusu için özgün bir öyküye sahip yeni bir James Bond oyunu geliştiriyor. 2022’nin James Bond serisi için bir yıl dönümü olduğu göz önüne alındığında, bu yıl oyunu göreceğimizi yahut hakkında daha fazla şey öğreneceğimizi umuyoruz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: