Anasayfa / Girişimcilik / Humble’dan Ukrayna kampanyası: Yüzlerce oyun indirimli!

Humble’dan Ukrayna kampanyası: Yüzlerce oyun indirimli!

Ukrayna’da devam eden savaşa karşı oyun satış platformu Humble Bundle yardım kampanyası başlattığını duyurdu. Back 4 Blood, The Long Dark ve Metro Exodus’u içeren Ukrayna oyun paketi, uygun fiyatlı olmasıyla meraklandırıyor.

Humble Bundle, tüm geliri Ukrayna’daki vakıflara gideceğini açıkladığı yeni oyun paketini duyurdu. Stand With Ukraine isimli yardım kampanyası 2500 dolar pahasında olduğu belirtilen 120’den fazla içeriğe yer veriyor. Bu içerikler ortasında oyun, kitap ve oyun geliştirme paketleri bulunuyor.

Humble Bundle, Ukrayna için oyun kampanyası başlattı

Humble Bundle mağazası, 25 Mart tarihine kadar devam edecek olan Stand With Ukraine (Ukrayna ile Ayakta Kal) paketini duyurdu. The Long Dark, Back 4 Blood, Satisfactory ve Metro Exodus üzere oyunlara yer veren Stand With Ukraine fiyatı ise 585 TL’den başlıyor.

Oyunlara ek olarak paket içerisinde Pathfinder Second Edition Core Rulebook ve Warhammer Fantasy Roleplay 2nd Edition Core Rulebook dahil olmak üzere birkaç kitap bulunuyor. Ayrıyeten RPG Maker VX, Polygon Farm ve Unity to Music Maker EDM Edition üzere oyun geliştiricilerine hitap eden yazılımlar da paket içerisinde yer alıyor.

Humble, bu paket kapsamında kazandığı geliri ise Ukrayna’da iş birliği yaptığı çeşitli hayır kurumlarına göndereceğini tabir etti. Bu vakıflar ortasında Razom for Ukraine, International Rescue Committee (IRC) ve International Medical Corps bulunuyor.

Oyun dünyası Rusya’nın Ukrayna’ya başlattığı işgale karşı sessiz kalmadı. Daha evvel Microsoft ve Sony üzere dev şirketler, Rusya’daki hizmetlerini askıya aldı. Birtakım firmalar ise Ukraynalı mültecilere yönelik çalışan hayır kurumlarına bağış yapıyor. Örneğin Itch.io “Ukrayna Oyun Paketi” ile yaklaşık 6,3 milyon dolar topladı.

Pekala ya siz Humble Bundle tarafından Ukrayna için başlatılan bu kampanya hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum yapabilir ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: