Anasayfa / Girişimcilik / Horizon Forbidden West’ten 12 dakikalık yeni oynanış videosu!

Horizon Forbidden West’ten 12 dakikalık yeni oynanış videosu!

18 Şubat 2022 tarihinde hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 oyuncuları için piyasaya sürülecek olan Horizon Forbidden West için yepisyeni bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Oyunun ana karakteri Aloy’un açık alandaki keşif sürecine, oyuncuların aksiyona girdiğinde kullanabilecekleri yeni yeteneklere ve göz alıcı grafiklere göz atabileceğimiz bu yeni oynanış görüntüsü 4K çözünürlükte, 60 FPS Performans modu kullanılarak çekilmiş.

Horizon Forbidden West, 18 Şubat’ta geliyor

Piyasaya çıkmasına bir aydan az bir mühlet kala, Horizon Forbidden West‘in yeni ve 12 dakika uzunluğunda bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Guerilla Games, 2017 yılında piyasaya sürülen ve geçtiğimiz sene içerisinde PC platformu için de sunulan Horizon Zero Dawn‘dan her manada daha üstün bir oyun yapma savıyla geliyor.

IGN tarafından yayınlanan birinci oynanabilir görüntü gösterimine nazaran, birinci oyundan çok daha kompleks bir aksiyon sistemi, daha özgür ve keşfedilebilir açık alanlar ve çok daha çeşitli yan vazifeler olacağının altı çizilmiş. Bununla birlikte tırmanma mekaniklerinin de gözle görülür oranda daha kaliteli olduğu söyleniyor. Yayınlanan yeni görüntüyü çabucak aşağıdan izleyebilirsiniz.

Horizon Forbidden West, an prestijiyle PlayStation Store üzerinden ön siparişe açılmış durumda. Horizon’ın PS4 Standart versiyonu 599 TL, hem PS4 hem de PS5 versiyonunu içeren ve oyuna dair ek malzeme sağlayan Ditijal Deluxe Edition sürümü 789 TL ve PS5 Standart versiyonuysa 699 TL etiketiyle oyuncuları bekliyor.

Oyunun PS5 versiyonuna özel olarak daha süratli oyun yükleme müddetleri, DualSense’e özel adaptif tetik tuşları ve Haptic geri bildirim özelliği üzere yenilikler mevcut. Oyunu ön sipariş ile satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Pekala sizler Horizon Forbidden West’in yeni oynanış görüntüsüyle ilgili neler düşünüyorsunuz? Sizce oyun yeni nesilin hakkını verebiliyor mu? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: