Anasayfa / Girişimcilik / Horizon Forbidden West için yeni bir görüntü yayınlandı

Horizon Forbidden West için yeni bir görüntü yayınlandı

İsmini birinci olarak Killzone serisiyle duyuran ve bir mühlet sonra Sony bünyesine katılan Guerilla Games tarafından geliştirilen Horizon Forbidden West’in çıkışına yalnızca bir ay kaldı. 18 Şubat 2022 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 5 sahiplerinin beğenisine sunulacak olan imal ile ilgili yeni bir görüntü yayınlandı.

Forbidden West’te düşmanlar eskisinden daha güçlü olacak

Hollandalı oyun imalcisi Guerilla Games, PlayStation 4’e özel olarak piyasaya sürdüğü Killzone Shadow Fall‘un hem satışlarda hem de incelemelerde vasat bir grafik çizmesiyle bir müddet kabuğuna çekilmişti.

Ortadan geçen 4 yılın akabinde 2017 yılında Horizon Zero Dawn markasını yaratan firma, birebir başarıyı 2020’de yayınlanan PC portuyla da devam ettirmeyi başarmıştı. Guerallia Games, yaklaşık 3 yıldır Horizon’ın devam oyunu Forbidden West üzerinde çalışıytordu ve artık üretimin piyasaya sürülmesine yalnızca bir ay kalmış durumda.

Oyunun imalcisi Gurilla Games, Forbidden West’in piyasaya sürülmesine 1.5 aydan kısa bir mühlet kalmışken, üretimdeki kabileleri tanıtan yeni görüntüyü yayınladı. Farklı kabilelerin farklı kültürlerini, silahlarını ve karakterlerini keşfedeceğimiz üretimin bu yeni görüntüsü, eskisinden çok daha güçlü düşmanlarla karşılaşacağımızın da sinyallerini veriyor.

Carja ve Oseram‘ın hudut yerleşimlerinden Plainsong’daki Utaru’nun harap olmuş tarlalarına, Tenakth‘ın savaşta yıpranmış Klan Topraklarına kadar, yeni ittifaklar ve ölümcül düşmanların bizi beklediğini gösteren kabile tanıtım görüntüsünde oyuna dair bütün düşmanları görmediğimizin altı çizildi. Bu manada Forbidden West’in tüm sırlarını görmek için 18 Şubat 2022’yi beklememiz gerekecek.

Horizon Forbidden West, gelecek ay içerisinde hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 kullanıcılarının beğenisine sunulacak. Pekala sizler üretimin yeni görüntüsü hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: