Anasayfa / Girişimcilik / Hitman hayranlarına Game Pass müjdesi!

Hitman hayranlarına Game Pass müjdesi!

Sevilen aksiyon puzzle oyunu Hitman serisi, tekrar hayranlarını sevindirecek bir haberle geliyor. IO Interactive üretimi oyunlar, bulunduklarını platform sayısını arttırarak daha fazla oyuncuya ulaşma konusunda kendilerinden emin. Çünkü yapılan son açıklamalar, oyun dünyasında şimdiden tesir göstermeye başladı.

Yakında Hitman 3 için yeni dönem başlatacak olan geliştirici stüdyo, serinin tüm oyunlarını da birebir anda Game Pass sistemine dahil edecek. Toplumsal medya üzerinden yapılan duyuru, hayranlardan epey olumlu geri dönüşler topladı.

Hitman üçlemesi, Game Pass’e geliyor

Epey geniş bir hayran kitlesi olan Hitman serisi, son oyunu ile de muvaffakiyetini sürdürdü. Farklı şekilde gerçekleştirilen oyun tecrübesi, hayranların beğenisi kazandı. 2020 yılında piyasaya çıkan Hitman 3 ile geleneği devam ettiren IO Interactive ise, oyunun PC sürümünü birinci başta yalnızca Epic Games Store üzerinden satmıştı. Oyunun yer aldığı platform sayısını da arttırmak isteyen şirket, tam da oyuncuların isteyebileceği bir gelişmenin altına imza attı.

Twitter üzerinden paylaşıma nazaran Hitman üçlemesi, PC versiyonunda Steam yanı sıra, Xbox Game Pass sistemine de dahil olacak. Xbox Game Pass, Game Pass PC ve Xbox Game Pass Ultimate sürümlerinin tamamına gelecek olan üçleme, 20 Ocak tarihinde oyuncuların karşısına çıkacak. Böylece Game Pass aboneleri, oyunun PC yahut konsol versiyonlarına ulaşmak için ek para harcamak zorunda kalmayacak.

Hitman 3‘ün yeni dönemini da etkileyecek bu atılım, oyuncuların beğenisini topladı. Ayrıyeten üretimci stüdyo IO Interactive, birebir gün oyunun VR sürümünü de oyuncuların beğenisine sunacak. Hitman 3 ile kaldığı yerden devam etmek isteyen oyuncuları ise bir dizi yeni oyun modları bekliyor. Kıssadan bağımsız ilerlemek isteyen oyuncular için, Freelancer isminde daha bağımsız misyonların yer aldığı yeni bir mod geliyor. Puzzle ögeleri ile oyun dünyasında farklılığını konuşturan seri, bakalım Game Pass atağı ile de beklentileri karşılayabilecek mi?

Pekala sizler Hitman üçlemesini nasıl buldunuz? Sizce sevilen aksiyon puzzle oyununun Xbox Game Pass tarafında olması, bir avantaj mıdır? Görüşlerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: