Anasayfa / Girişimcilik / GTA Trilogy’nin grafik farkını ortaya koyan görüntüler yayınlandı!

GTA Trilogy’nin grafik farkını ortaya koyan görüntüler yayınlandı!

Bir devir oyun dünyasına damga vurmuş tanınan GTA üretimlerinin bir ortaya getirildiği GTA The Trilogy: The Definitive Edition hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde fiyatı, sistem ihtiyaçları ve çıkış tarihi resmi olarak açıklanan yeni sürüm, oyuncuların büyük bir çoğunluğu tarafından grafik olarak beklenen yeniliklerle gelmediği gerekçesiyle eleştiriliyor.

Kelam konusu tartışmanın her geçen gün alevlenmesinin akabinde kısa bir müddet evvel GTA The Trilogy: The Definitive Edition ile mevcut GTA oyunlarının ortasındaki grafik farklarını ayrıntılı bir formda ortaya koyan iki yeni görüntü paylaşıldı. Gelin daima birlikte göz atalım.

GTA Trilogy, grafik tarafında oyunseverlere ne sunuyor?

Alışılmış yeni sürüm üzerinde çalışıldığının açıklanmasının akabinde oyuncular, birinci etapta grafiksel yükseltmelerin yanı sıra oynanış tarafında birtakım değişiklikler bekliyordu. Fakat daha birinci günden itibaren bunun bir remastered yani grafiklerin günümüz standartlarına uyarlanması olacağını duyuran Rockstar Games, sürümün resmi olarak duyurulmasının akabinde yeniden de reaksiyon gördü.

GTA Trilogy

Bunun en büyük sebebi ise yeni oyunlarının grafiklerinin Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen Fortnite’a benzediği tezleriydi. Zevkler ve renkler tartışılmadığı için oyun dünyası bu noktada adeta ikiye bölündü.

Paylaşılan görüntülere göz attığımızda ise yeni oyunların doku, etraf çizimi, 3D modelleme üzere birçok hususta önemli güzelleştirmelerle geldiğini söyleyebiliriz. Lakin gelen yansılar, oyunseverler ortasında bunun da kâfi görülmediğini bizlere gösteriyor. Yayınlanan iki ayrıntılı görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Çıkış tarihi ve fiyatı

GTA The Trilogy: The Definitive Edition, birinci etapta 11 Kasım‘da dijital olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Oyunun fizikî çıkış tarihi de 6 Aralık olarak açıklandı.

PS4, PS5, Xbox Series X, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için gelecek GTA The Trilogy, ülkemizde platform farketmeksizin 529 TL fiyat etiketiyle oyunseverlerin beğenisine sunulacak. Oyunun mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Pekala siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni GTA oyunları grafik açısından oyunseverleri mutlu etti mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.