Anasayfa / Girişimcilik / GTA Trilogy sahiplerine fiyatsız oyun armağan ediliyor

GTA Trilogy sahiplerine fiyatsız oyun armağan ediliyor

Rockstar Games tarihinin en problemli çıkışlarından birine imza atan GTA Trilogy – The Definitive Edition cephesinde sular durulmuyor. Gelen güncellemeler sonrasında problemlerin bir kısmı giderilmiş olsa da oyuncular üçlemenin son halinden hala mutlu değil. Rockstar Games, GTA Trilogy’yi satın almış oyunculara özür mahiyetinde bir oyun ikram etmeye karar verdi.

GTA Trilogy sahipleri, 5 oyundan birini seçebilir

Rockstar Games tarafından, GTA serisinin en sevilen oyunlarından GTA Vice City, GTA III ve GTA San Andreas üçlemesini yenilenmiş grafikler ve oynanışlarla piyasaya sürüleceği açıklanarak heyecan yaratan GTA Trilogy – The Definitive Edition, piyasaya çıktıktan sonra büyük reaksiyonla karşılandı.

Oynanış yanılgıları, yaklaşık 20 yıl öncesine dair sıkıntıların dahi giderilmemesi ve çeşitli bug’larla gündemden düşmeyen GTA Trilogy için teselli mahiyetinde bir haber geldi. Oyunun imalcisi Rockstar Games, GTA Trilogy’yi PC platformunda satın almış oyuncular için küçük de olsa bir jest yapmaya karar verdi. Üçlemenin sıkıntılı çıkışı sonrası küplere binen oyunculara, Rockstar Games’in epeyce başarılı 5 eski oyunundan biri ikram ediliyor.

GTA Trilogy’nin PC versiyonunu Rockstar Launcher üzerinden satın alan oyuncular, aşağıdaki 5 oyundan rastgele birini seçerek Rockstar kütüphanelerine ekleyebilecekler. Şayet siz de GTA Trilogy – The Definitive Edition sahibiyseniz, buraya tıklayarak ilgili promosyon sayfasına erişebilirsiniz.

GTA Trilogy sahiplerinin fiyatsız alabileceği oyunlar:

  • Max Payne 3
  • Grand Theft Auto V: Premium Edition
  • Grand Theft Auto IV: Complete Edition
  • L.A Noire
  • Bully: Scholarship Edition

Şayet üstteki oyunların hepsine sahipseniz yahut hiçbiri ilginizi çekmiyorsa, armağanınızı GTA Online için Beyaz Köpekbalığı Kartı yahut Red Dead Online için 55 külçe altın olarak da alabilirsiniz. Pekala sizler Rockstar Games’in bu promosyonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: