Anasayfa / Girişimcilik / GTA Trilogy için özür dileyen Rockstar, bir itirafta bulundu!

GTA Trilogy için özür dileyen Rockstar, bir itirafta bulundu!

Rockstar Games, GTA Trilogy: The Definitive Edition üçlemesine gelen yansılar üzerine yeni bir açıklama yaptı. GTA hayranlarının beklentilerini karşılayamadıklarını itiraf eden firma, oyundaki yanlışlardan ötürü özür diledi. Ayrıyeten geliştirici takımının toplumsal medyadan taciz edildiğini de söyleyen Rockstar, bu olaylara reaksiyon gösterdi.

Grafikleri makus olduğu gerekçesiyle tenkit odağına yerleşen GTA Trilogy: The Definitive Edition, “yanlışlıkla eklenen dosyalar” sebep gösterilerek PC’de satıştan kaldırılmıştı. Savlara nazaran, kelam konusu belgeler lisanssız müzikleri ve Hot Coffe isimli 18+ küçük oyunu içeriyordu.

Rockstar, GTA Trilogy için kapsamlı düzeltme kelamı verdi

Web sayfası üzerinden yeni bir açıklama yapan Rockstar Games, “Grand Theft Auto serisi ve bu ikonik üçlemeyi oluşturan oyunlar, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar kadar bizim için de özel.” dedi. Üçlemenin GTA’ya yakışır biçimde çıkmadığını kabul eden Rockstar, “içtenlikle özür diliyoruz” tabirlerini kullanarak oyunculardan af diledi.

Teknik problemleri çözmek için çalıştıklarını vurgulayan Rockstar Games şu açıklamayı paylaştı:

“Öncelikle, oyunlarda sorun yaşayan herkesten samimiyetle özür dileriz. Grand Theft Auto serisi ve bu ikonik üçlemeyi oluşturan oyunlar, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar kadar bizim için de özel. Klasik oyunların güncellenmiş sürümleri, kendi kalite standartlarımızı yahut hayranlarımızın beklentilerini karşılayamadı.

Teknik problemleri çözmek ve ileriye dönük her oyunu geliştirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Planladığımız her güncelleme, oyunların kalitesini hak ettikleri düzeye ulaştıracaktır. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın tüm sürümleri için önümüzdeki günlerde bir sürü sorunu çözecek ‘Title Update’ yolda.

Bu ortada, geliştirme takımımızın toplumsal medyada taciz edildiğine dair raporlar duyduğumuzu belirtmek bizi üzüyor. Sıkıntılar üzerinde çalışırken, topluluğumuzdan saygılı ve uygar olmalarını rica ediyoruz.”

GTA Trilogy alana klasik sürümler fiyatsız

Rockstar; Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas’ın klasik PC sürümlerini kısa müddet içinde bir paket olarak Rockstar Store’a ekleyeceğini açıkladı. Ek olarak, Rockstar Store’dan Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın PC sürümünü 30 Haziran 2022’ye kadar satın alan herkese, klasik versiyonları fiyatsız vereceğini duyurdu.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: