Anasayfa / Girişimcilik / GTA: The Trilogy’nin kimi oyunları fiyatsız olarak sunulacak!

GTA: The Trilogy’nin kimi oyunları fiyatsız olarak sunulacak!

Geçtiğimiz günlede yayınlanan tanıtım görüntüsü ile çıkış tarihi 11 Kasım 2021 olarak açıklanan GTA: The Trilogy – The Definitive Edition cephesinden yeni haberler ulaşmaya devam ediyor.

Buna nazaran GTA: Vice City, GTA III ve GTA: San Andreas‘ın elden geçirilmiş versiyonlarını içeren paket; Game Pass ve PSN Plus aboneleriyle buluşacak.

GTA: The Trilogy abonelik sistemlerine geliyor

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve serinin üç farklı oyununu yenilenmiş grafiklerle oyunculara sunacak olan GTA The Trilogy: The Definitive Edition, geçtiğimiz günlerde tüm ayrıntılarıyla ortaya çıkmıştı. 11 Kasım’da dijital, 6 Aralık’ta da fizikî olarak çıkışını gerçekleştirecek olan imal Xbox, PC ve PlayStation sahipleri için abonelik sistemlerine ekleniyor.

Son gelen haberlere nazaran Microsoft, GTA: San Andreas – The Definitive Edition için Rockstar Games ile mutabakata varmış durumda. Böylelikle oyun daha birinci günden Xbox Game Pass’e eklenmiş olacak. Abonelik sistemine dahil olan Xbox Series X, Xbox One ve PC oyuncuları, oyunu piyasaya çıkış tarihi olan 11 Kasım’dan itibaren oynayabilecekler.

Buna rağmen Sony cephesinde de gelişmeler mevcut. Microsoft’un San Andreas atağına rağmen, GTA III – The Definitive Edition da PlayStation Plus abonelerine fiyatsız olarak sunulacak. PlayStation resmi blogunda yapılan açıklamaya nazaran, PSN Plus sahipleri GTA III’ü oynamak için bir ay beklemek durumundalar. Aboneler, 7 Aralık tarihinden itibaren oyuna erişebilecekler.

GTA: San Andreas’ın üç farklı kentte geçmesi ve daha geniş oynanış elementleri içermesiyle serinin daha tanınan oyunlarından olduğu söylenebilir. Buna bir aylık bir bekleme mühleti de eklenince Microsoft’un daha mantıklı bir tercih yaptığını söyleyebiliriz.

Pekala sizler bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? GTA III’ün mü yoksa GTA: San Andreas’ın dünyasını mı yine ziyaret etmek istersiniz? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: