Anasayfa / Girişimcilik / GTA: The Trilogy’den yeni ekran imajları yayınlandı!

GTA: The Trilogy’den yeni ekran imajları yayınlandı!

11 Kasım 2021 tarihinde mevcut ve yeni jenerasyon konsollarla birlikte PC oyuncularının da beğenisine sunulacak olan GTA: Trilogy – The Definitive Edition‘dan yeni ekran imgeleri yayınlandı. GTA: Vice City, GTA III ve GTA: San Andreas‘ın grafikleri elden geçirilmiş versiyonlarını içerecek olan paketin oyuncuların beklentisini karşılayıp karşılayamayacağı şimdiden merak konusu.

GTA: The Trilogy, Game Pass ve PSN Plus’a da gelecek

Rockstar tarafından duyurulduğu günden beri büyük bir heyecanla beklenen paket, önümüzdeki hafta içerisinde piyasaya sürülecek. Buna rağmen, her üç oyunda da kapsamlı değişiklikler bekleyen oyuncular, Rockstar tarafından yayınlanan tanıtım görüntüsü sonrası hayal kırıklığına uğramıştı. Günümüzde daha yakın grafikler ve oynanış değişiklikleri bekleyen hayranlar, üçlemenin epey kıymetli bir fiyatla satışa sunulmasına da reaksiyon göstermişti.

GTA III – The Definitive Edition

Her ne kadar oyuncular büyük bir kuşkuyla baksa da GTA’yı yenilenmiş grafiklerle oynamak için sabırsızlanan bir kitle de mevcut. Piyasaya çıkmasına bir hafta kalan üçlemeyle ilgili ketum duruşunu sürdüren Rockstar Games, bugüne kadar rastgele yeni bir imaj paylaşmamıştı. Lakin oyunun Xbox Store’da listelenmesi ve ön yüklemeye sunulması sonrası yeni ekran manzaraları de karşımıza çıktı.

GTA: San Andreas – The Definitive Edition

Yayınlanan yeni ekran manzaralarına göz attığımızda, kuşkulu hayranların bir ölçü haklı olduğunu söyleyebiliriz. Her üç oyunun da grafikleri yenilenmiş değil elden geçirilmiş üzere görünüyor. Buna rağmen üçlemenin her bir oyununun Unreal motoruna geçtiğini düşünürsek, oynanışta karşımıza çıkacak olan yenilikler bizleri tatmin edebilir.

GTA: The Trilogy sistem ihtiyaçları

En az:

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-2700K / AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i7-6700K / AMD Ryzen 5 2600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 4GB / AMD Radeon RX 570 4GB
Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

GTA: Trilogy – The Definitive Edition 11 Kasım 2021 tarihinde oyuncularla buluşacak. GTA: San Andreas – The Definitive Edition tıpkı gün Xbox Game Pass abonelerine sunulacak. GTA III ise Aralık ayında PSN Plus’a gelecek. Pekala sizler yeni manzaralarla ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: