Anasayfa / Girişimcilik / GTA Online’dan Keanu Reeves’e selam!

GTA Online’dan Keanu Reeves’e selam!

GTA Online bünyesine yeni bir motosiklet geldi. Western Reever ismine sahip motorun Keanu Reeves ve Cyberpunk 2077‘ye bir referans olduğu düşünülüyor. Aracın ismine baktığımızda epeyce dikkat cazibeli durduğunu görüyoruz. Zira bakıldığında Rockstar Games, Keanu Reever yazmaktan son anda vazgeçmiş üzere görünüyor.

Bisikletin gövde kısmı da başka bir paskalya yumurtasını andırıyor. Cyberpunk 2077 oyunundaki araçlara hayli misal bir dizaynla karşımıza çıkıyor. Aracın bir de sarı renkte olması tartışmasız referansın nereye gittiğini ortaya koyuyor.

Western Reever motorunun renk şeması tesadüf değil

2020 yılında Reeves, Arch Motorcycle ve CD Projekt RED ortasında bir işbirliği duyurdu. İki şirket, Arch Method 143‘e dayanan Cyberpunk 2077‘den Arch Nazare motosikletinin gerçek versiyonunu ortaya koymak için birlikte çalıştı. Birkaç dikkate paha farklılık olmasına rağmen Reever, Arch Nazare’nin hayli benzeyen bir modelini ortaya koyuyor.

Tanıtım fotoğrafındaki renk şeması da tesadüfen oluşturulmuş bir durum değil. Zira Rockstar Games bu üslup göndermeler yapmayı epeyce seviyor. Ekseriyetle de GTA oyun serisinde serinin eski imallerine referanslar yollamayı uygun buluyor.

GTA Online bünyesinde aracın fiyatı 1,9 milyon GTA$

Rockstar Games, mevcut tasarımı mühendislik, aerodinamik ve onlarca yıllık inovasyonun birleşmesi olarak tanımladı. Bu eski Johnny Silverland‘ın onaylayacağı tipten bir tarif üzere duruyor. Aracı isterseniz GTA Online’daki Legendary Motorsport‘tan 1,9 milyon GTA$‘ı üzere düşük fiyata edinebilirsiniz.

Sizler GTA Online‘a gelen Western Reever motoru hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: