Anasayfa / Girişimcilik / GTA 6’nın birinci ekran imgesi GTA Trilogy’de gizli olabilir!

GTA 6’nın birinci ekran imgesi GTA Trilogy’de gizli olabilir!

Geçtiğimiz hafta çıkış yapan GTA Trilogy: The Definitive Edition son derece olumsuz reaksiyonlar toplayarak bir facia olarak ismini Rockstar tarihine yazdırmıştı. Rockstar Games oyun için özür diliyor ve kusurları düzeltmeye çalışıyor olsa da bu remaster, çoğumuzun aklında facia olarak kalacak. Ama bu yeni üçlemeyle ilgili bir hoş ayrıntı ortaya çıkmış olabilir. Söylentilere nazaran GTA 6 oyununun birinci ekran imgesi, oyunun içinde gizli.

GTA Trilogy’deki bu manzaralar GTA 6 oyunundan ekran manzarası mü?

GTA forumlarında paylaşılan bir ekran imgesi, GTA hayranlarını heyecanlandırmak için gerekli olan kıvılcımı ateşledi. GTA Trilogy’nin San Andreas oyununda bir duvarda bulunan fotoğrafta bir mesken var. Bu konutun GTA 6’dan olduğunun düşünülmesinin nedeni ise yüksek kaliteli olması. O denli ki GTA Trilogy’nin grafiksel değişiminin bir kesimi olmadığı düşünülüyor. Bu ihtimali güçlendiren başka durum ise bu meskenin hiçbir GTA oyununda bulunmaması.

Oyunu oynamaktan fazla yaşayan GTA hayranları bile öbür oyunlarda bu meskeni bulamamış. Bu meskenin hem hiçbir oyunda olmaması, hem de yüksek kalitede olması ‘acaba’ dedirtmeye yetiyor. Bunun zorlama bir ihtimal olduğunu söyleyebilirsiniz, haklı da olabilirsiniz. Fakat GTA 6’yı yıllardır bekleyen beşerler bu ihtimale bile inanmak istiyor.

Bu ihtimale bizi inandıran tek ayrıntılar bunlar değil. Forumdaki bir üye, bu duruma daha çok ihtimal vermenizi sağlayacak bir tespitte bulunmuş. Daha evvel GTA 6’nın Miami’de geçeceği ve oranın kültürünü yansıtacağı söylenmişti. Bir üye Miami’nin Google Maps arşivinden bu meskeni bulmuş. Maps’ten alınan ekran imgesi, bu konuta hayli benziyor. Ayrıyeten iki manzaradaki ağaçlar da birbirine oldukça benzemekte.

Yeniden de tüm bu ayrıntıların bir spekülasyona benzediğini hatırlatalım. Bu mesken yalnızca dekorasyon için oyuna eklenmiş de olabilir. Bu yüzden bu görsellere pek fazla inanmanız sizin zararınıza olabilir. Lakin biz bu imajları aklımızın bir köşesine kaydettik. Bu imaj gerçek olmasa bile GTA 6’nın geliştirilmekte olduğunu aslında biliyoruz.

Sizce bu imgeler nitekim de GTA 6’ya mı ilişkin? Yorum bırakabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: