Anasayfa / Girişimcilik / GTA 5 için yeni bir ek paket geliyor!

GTA 5 için yeni bir ek paket geliyor!

GTA 5 oyun dünyasındaki yerini muhafazayı sürdürüyor. 2013 yılından bu yana piyasada olan ve gözünü Minecraft‘ın tahtına diken imal, Rockstar tarafından da güncellenmeye devam ediyor. Üretimci stüdyo, oyunu canlı tutmak için yeni bir ek paket daha getirecek.

Çok oyunculu mod için çalışmalarını sürdüren şirket, yeni ek paket için birinci fragmanı yayınladı. Paylaşılan görüntüde oyuncuların sevdiği birkaç isim de yer alıyor.

GTA 5 için yeni çok oyunculu ek paket

GTA Online: The Contract ismiyle oyuncuları karşılayacak ek paket, müzik dünyasına adım atıyor. Dr. Dre‘nin de yer aldığı öykünün başrolü ise epey tanıdık bir isim. GTA 5 senaryo modunda oyuncuların sevgisini kazanan Franklin karakteri, köpeği Chop the Dog ile birlikte tekrardan oyuncularla buluşacak. Bu ikili dışında Lamar da gelecek güncellemede değerli rol oynayacak.

DLC‘nin kıssası, kendi menajerlik şirketini açan Franklin‘in üzerinden işlenecek. Oyunda GTA 5 radyo sunucusu (ve GTA Online ortak yazarı) DJ Pooh, potansiyel bir müşteri olan Dr. Dre‘den bahsetmek için Franklin ile irtibata geçecek. Oyuncular, Dre yayınlanmamış yeni müziklerle dolu telefonunu kaybedince, modülleri teminat altına almak ve efsanevi sanatkara geri vermekle görevlendirilecekler. Ek paketteki misyonlar, tek kişi yahut ortak küme halinde bitirilebilecekler.

Öte yandan Snoop Dogg’un geçtiğimiz aylardaki Dr. Dre ve GTA hakkında yaptığı yorumlarda böylece resmiyete kavuştu. Ünlü müzikçi, Dr. Dre‘nin GTA için müzik yazdığını açıklarken, hangi oyun için olacağını söylememesi gizemi arttırmıştı. Lakin gelinen noktada bütün hazırlık GTA 5 içinmiş.

GTA 5 için hala ağır mesai harcayan Rockstar, tam olarak ne vakit bir sonraki oyuna odaklanacak belirli değil. Şirketin, mevcut ekosistemini canlı tutmaya odaklanması, oyuncuları da yavaş yavaş ümitsizliğe götürüyor. Çünkü GTA 6‘dan vazgeçen pek çok oyuncu bulunmakta. Bakalım Rockstar, yeni güncellemesi ile oyuncu sayısını koruyabilecek mi, bekleyip göreceğiz.

Sizler yeni GTA Online ek paketini nasıl buldunuz? Sizce Rockstar yeni gelen güncelleme ile daha fazla oyuncuya ulaşabilecek mi? Görüşlerinizi bizlere aktarmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: