Anasayfa / Girişimcilik / Grand Theft Auto: The Trilogy, Nintendo Switch’te nasıl görünüyor?

Grand Theft Auto: The Trilogy, Nintendo Switch’te nasıl görünüyor?

Bir periyoda damgasını vurmuş Rockstar oyunlarının bir ortaya getirildiği ve grafiksel manada yine düzenlenen Grand Theft Auto: The Trilogy hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde fiyatı, oyundaki değişikliklerin olduğu görüntü üzere değerli ayrıntılar yayınlanmıştı. Artık ise sıra Nintendo Switch’te…

GTA The Trilogy’nin çıkışına sayılı günler kalmışken Rockstar, oyunun Switch’te nasıl görüneceğine dair birkaç manzara yayınladı. Resmi web sitesinde birkaç ekran manzarası olmasına karşın açık dünyanın, karakterlerin ve araçların nasıl göründüğünü anlayabiliyoruz. Gelin daima birlikte bu imgelere göz atalım…

Grand Theft Auto: The Trilogy Nintendo Switch imajları

GTA The Trilogy’nin Nintendo Switch oyun konsolunda nasıl göründüğüne dair merak konusuydu. Rockstar web sitesinde yayınladığı ekran manzaraları sayesinde bu merak hissini biraz giderdi. Artık yeni aydınlatmalar, çevresel iyileştirmeler ve yüksek çözünürlüklü dokuların Switch üzerinde nasıl görüneceği konusunda fikir sahibiyiz.

Geçtiğimiz günlerde de Grand Theft Auto: The Trilogy için grafik farkını ortaya koyan imajları paylaşmıştık. Ve o imajlarda doku, etraf çizimi, 3D modelleme üzere birçok bahiste güzelleştirmeye gidildiğini görmüştük.

Kaynak: Rockstar web sitesi

Oyun bizlere grafiksel yükseltmenin akabinde oynanış açısından da birtakım değişiklikler sunuyordu. GTA The Trilogy’nin Switch sürümünün 25 GB olması bekleniyor. Ayrıyeten GTA The Trilogy’nin ön yükleme boyutları muhakkak oldu. Şayet boyutlarını merak ediyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

11 Kasım’da dijital olarak oyuncuların karşısına çıkacak olan GTA The Trilogy: Definitive Edition fizikî sürüm olarak da 6 Aralık’ta çıkacak. PS4, PS5, Xbox One/Series, Nintendo Switch ve PC platformlarında çıkış yapacak. Ayrıyeten platform fark etmeksizin 529₺ fiyat etiketi ile çıkacak.

Pekala siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? GTA The Trilogy Nintendo Switch grafikleri hakkında görüşleriniz neler? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: