Anasayfa / Girişimcilik / Gran Turismo 7’den yeni oynanış görüntüsü geldi!

Gran Turismo 7’den yeni oynanış görüntüsü geldi!

Son tarafından 2020 yılında duyurulan ve önümüzdeki yılın Mart ayında piyasaya sürülmesi beklenen Gran Turismo 7 için yeni bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Gran Turismo’nun resmi toplumsal medya hesabı aracılığıyla duyurulan görüntü, serinin kıymetli pistlerinden biri olan Deep Forest’ın da geri geleceğini müjdelemiş oldu.

Gran Turismo 7, seriyi köklerine döndürüyor

Gran Turismo’nun resmi toplumsal medya hesapları, seriyle klasikleşmiş ‘Gran Turismo Deep Forest Raceway’in Gran Turismo 7 ile seriye geri döneceğini doğruladı. Başlangıç Çizgisi (Starting Point) ismiyle yayınlanan yeni görüntü, GT7’nin tasarım ve ideolojisinin çeşitli taraflarını ayrıntılandıran yedi kısa görüntünün iki olacak.

Gran Turismo 7 için geri gelen tek pist Deep Forest değil. GT7 Eylül 2020’de duyurulduğunda gösterilen birinci pist, Trial Mountain’ın değiştirilmiş bir versiyonuydu ve ayrıyeten High Speed Ring’in biraz değiştirilmiş bir versiyonunu da yayınlanan öbür görüntülerde görmüştük. Deep Forest’ta da GT7 için kimi farklılıklar olması bekleniyor.

Bugün yayınlanan yeni görüntü, Deep Forest pistinin yeni dizaynının tam bir cinsini gösteriyor. Pistin yeni hali çok tanıdık görünse de, serinin hayranlarının fark edebileceği radikal bir değişiklik mevcut.

Görüntüde Lamborghini Murcielago’yu kokpit kamerasından takip ediyoruz ve soldaki dar bir virajda sert bir frenleme bölgesi var. Şimdi bilmediğimiz ve bu görüntüden da anlayamadığımız şey, Deep Forest’ın dünyanın neresinde geçeceği… Gerçek ve kurgusal olan öbür tüm GT7 pistlerinin oyun dünyasında gerçekte yer aldığı bir pozisyon mevcut. Bu manada Deep Forest’ın nereyi temsil ettiğini görmek için 2022’nin Mart ayını beklememiz gerekecek.

Pekala sizler yayınlanan görüntü ve Gran Turismo 7 ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: