Anasayfa / Girişimcilik / Grafikleriyle sizleri büyüleyecek taşınabilir oyunlar

Grafikleriyle sizleri büyüleyecek taşınabilir oyunlar

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kıyasıya bir rekabetin yaşandığı akıllı telefon dünyası da epey büyüdü. O denli ki akıllı telefonlar, sahip oldukları donanımlarla birlikte yüksek grafiklere sahip oyunları rahatlıkla oynayabilir hale geldi. Bugün yaptığımız içeriğimizde taşınabilir için yüksek grafikli oyunlar listelendi.

İşte yüksek grafikli taşınabilir oyunlar!

Akıllı telefonlar geliştikçe aygıtların mağazaları hayli yüksek grafiklere sahip oyunlarla donatılmaya başlandı. Birbirinden farklı alanlardan hazırladığımız en yüksek grafiklere sahip oyunları listeledik. Listemizde, IOS ve Android mağazalarında bulunan oyunlara yer verdik.

1.Assassin’s Creed: Pirates

Bilgisayar ve oyun konsollarında da epey tanınan olan, artık kült halini almış Assasin Creed serisi, taşınabilir aygıtlarda da hayli uygun bir tecrübe sunuyor. Birinci olarak 2013 yılında piyasaya çıkan Assassin’s Creed: Pirates, lonzo Batilia isimli karakterinin kıssalarına odaklanıyor.

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5

İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: