Anasayfa / Girişimcilik / God of War’a yeni güncelleme geldi

God of War’a yeni güncelleme geldi

God of War, konsola özel bir oyunken geçen ay PC platformuna geldi. Bu noktada fare ve klavye tarafında çeşitli olumsuz fare ivme problemleri oluştu. 1.05 sürümüne gelen en son yama, kamera ayarları menüsüne iki fare modu ortasında geçiş yapmak için seçenek ekledi.

Bu iki seçenek klasik ve hassas olarak isimlendiriliyor. Yama notlarının açıkladığı üzere mod, varsayılan fareden kameraya dönüştürme seçeneğini yok sayarak çalışıyor. Ayrıyeten oyunun klasöründeki settings.ini belgesindeki bedeller değiştirilerek ek hassasiyet ayarı yapılabiliyor.

God of War oyununa gelen eklenti çeşitli problemlere yol açtı

Birçok oyuncu, yeni eklentiyi hassaslığı nedeniyle övdü. Kimileri ise sola ve sağa hareket ederken Kratos‘u konumlar ortasında hareket ettiren bir animasyon kusuru yaşadı. Bu noktada klasik fare moduna dönmek yanılgıyı ortadan kaldırıyor. Yanılgının bir görüntüsünü aşağıda görebilirsiniz.

Geliştirici takım AMD kartlarındaki sorun üzerinde çalışıyor

Yama notları tıpkı vakitte AMD kartlarıyla ilgili performans problemleri üzerinde çalışıldığını da belirtiyor. Geliştirici takım durumla alakalı birtakım yorumlar yaptı. “Bir vakit çizelgemiz olmamasına karşın, AMD performans problemlerine yol açan birincil nedeni belirlediğimizi ve şu anda çözmek için tahliller aradığımızı bildirmek istiyoruz.”

Sizler God of War PC sürümü hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: