Anasayfa / Girişimcilik / God of War Remake yapılsaydı nasıl görünürdü: İşte cevabı!

God of War Remake yapılsaydı nasıl görünürdü: İşte cevabı!

64 Bits isimli 234 bin aboneli YouTube kanalı, yeni periyotta piyasaya çıkan oyunların 64 bit versiyonlarını görüntü olarak paylaşıyor. Son görüntü, 2018 yılında PlayStation 4 için piyasaya çıkan God of War, PlayStatione 1 için piyasaya çıksaydı nasıl görünürdü sorusuna karşılık arıyor.

God of War, 64 bit için de hoş görünüyor

2018 yılında PS4 oyuncularının beğenisine sunulan ve daha sonra Peformans moduyla 4K çözünürlüğü 60 FPS tazeleme suratında da sunabilen PS5 versiyonu gelen God of War, epey yakın bir müddet içerisinde PC oyuncularının da beğenisine sunulacak.

14 Ocak 2022 tarihinde piyasaya sürülecek olan God of War, Steam üzerinde 329 TL’ye ön sipariş edilebiliyor. Bununla birlikte serinin İskandinav mitolojisini anlatan son oyunu olan God of War: Ragnarok da 2022 yılınsa PS4 ve PS5 için piyasaya sürülecek.

God of War’ın PS 1 düşünülerek yapılan 64 bir temake’i; Mimir, Kratos ve Atreus’ın sal gezisiyle başlıyor. Daha sonra baba – oğul, sıra tabanlı bir oynanış sunan aksiyona dalıyorlar. Görüntünün üretimci grubu, bu yine üretimi tasarlarken PS1’deki favori RPG’lerinden biri olan Breath of Fire 4’ü örnek aldıklarını belirtmiş.

Daha evvel Monster Hunter World, Pokemon Gold and Silver, Detective Pikachu, Zelda ve Assassins Creed üzere birçok tanınan oyunun 64 bit versiyonunu sunan 64 bits takımı, Ryan, Niels ve Nelis ismindeki üç arkadaştan oluşuyor. Yaklaşık 5 yıldır 64 bit görüntüler üzerinde çalışan takımın başka çalışmalarına erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Pekala sizler God of War (2018)’in 64 bit Remake versiyonu ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Sizce oyun sıra tabanlı bir aksiyona sahip olsaydı nasıl olurdu? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: