Anasayfa / Girişimcilik / God of War Ragnarok, perakendeci tarafından listelendi!

God of War Ragnarok, perakendeci tarafından listelendi!

Birden fazla perakendeciye nazaran God of War Ragnarok, Haziran ayında piyasaya çıkıyor. Oyunun çıkış tarihinin ise 2022 olduğu söyleniyor. Tekrar de şimdi bu hususla alakalı stüdyo tarafından net ve kesin bir açıklama gelmedi.

God of War Ragnarok, Horizon Forbidden West ve Gran Turismo 7 ile birlikte PS5 lansman oyunlarından birisi olarak duyuruldu. Oyun şu anda lansman penceresini kaçırmış olsa da, 2022 içerisinde oyuncuların karşısına çıkıyor. Bloomberg’den Jason Schreier kısa müddet evvel oyunun çıkış tarihini 2022 olarak belirledi.

God of War Ragnarok, Haziran ayında gelebilir

Üstteki durum bizleri oyun için Haziran çıkış tarihini belirleyen perakendeci JuegosDigitales‘e getirdi. Oyunun çıkış tarihiyle alakalı ortada dönen tek söylenti de bu değil. PlayStation veritabanındaki güncellemeleri takip eden bir Twitter hesabı, God of War Ragnarok’un Eylül ayında çıkacağını söylemişti.

Çıkış tarihlerinin ikisi de Q2/Q3 devrine daha yakın duruyor. Bu nedenle Sony‘nin bu müddet zarfında oyunu piyasaya sürmesi pek şaşırtan karşılanmaz. Sony, yaklaşmakta olan oyunları için şimdi bir çıkış tarihi açıklamadı. Şirket, yakın vakitte Horizon Forbidden West‘i oyuncuların beğenisine sundu.

Gran Turismo 7‘yi Mart ayında piyasaya sürme planları var. Ek olarak 2022‘de PS4 ve PS5‘te piyasaya sürüleceği onaylanan God of War Ragnarok üzere raflardaki yerini alacak şimdi duyurulmamış imaller da bulunuyor.

Kratos ve Atreus‘un öyküsü God of War Ragnarok‘la doruğa ulaşıyor. Bundan evvelki üretim, İskandinav Mitolojisi‘nde geçen serinin birinci oyunuydu. Oyunu Cory Barlog yönetti lakin şimdiki üretimde yer almadı. Onun yerine Eric Williams görevlendirildi.

Sizler God of War Ragnarok‘tan neler bekliyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: