Anasayfa / Girişimcilik / God of War: Ragnarok çıkış tarihini sızdırıldığı tez edildi

God of War: Ragnarok çıkış tarihini sızdırıldığı tez edildi

God of War: Ragnarok, Santa Monica Studio tarafından geliştiriliyor ve PlayStation özel oyunu olarak çıkış yapacak. Oyun olağanda yeni jenerasyon için geliştirilse de PlayStation 4‘e de gelecek. Santa Monica, God of War hayranlarına sırf bir adet oynanış fragmanı sundu ve o vakitten beri oyunla ilgili yeni bir bilgi verilmedi. Lakin bugün PlayStation veritabanında yapılan bir sızıntı, bizlere God of War Ragnarok’un ne vakit çıkacağını gösteriyor. Bunun bir tez olduğunu tekrar belirtmekte yarar var.

God of War: Ragnarok’un Eylül 2022’de çıkacağı tez edildi

Justinxrubin isimli bir Twitter kullanıcısı PlayStation veritabanında God of War: Ragnarok’un tam çıkış tarihinin sızdırıldığını tez etti. Justin, PlayStation QA Tester olarak çalışıyor ve mesleği, savını biraz güçlendiriyor. Bu usul sızıntılar nadiren hakikat olabiliyor. God of War Ragnarok, geçtiğimiz yıl duyuruldu ve o gün sadece oyunun logosu gösterilmişti. Uzun süren geliştirme sürecinin (hâlâ geliştiriliyor) akabinde, bu yıl bizlere bir oynanış fragmanı sunulmuştu. Fragmanı izleyen birtakım beşerler yeni oyunun büsbütün yenilenmiş grafiklerle ve animasyonlarla geleceğini düşünüyordu.

Tüm bunlar bir yana PlayStation Game Size Twitter hesabı Justin’e dayanarak, God of War Ragnarok’un çıkış tarihi ile ilgili bir paylaşım yaptı.

Onun yerine grafikler evvelkinden biraz daha uygun ve birden fazla animasyonlar birebir duruyordu. Geliştirme etabında alınan bu biçim kararlar süreci her vakit hızlandırmıştır. Geliştirme süreci bir yana oyunun tam olarak ne vakit çıkacağı aşikâr değil, Santa Monica da şimdi net bir çıkış tarihi vermedi. Veritabanındaki tarih 30 Eylül 2022‘yi gösterse de bu yalnızca bir “Place-Holder” olabilir. Place-Holder, veritabanlarında sıkça kullanılıyor ve eklenecek elemanlar için yer ayırmanızı sağlıyor. Yanlışsız çıkış tarihi için her vakit geliştirici stüdyonun açıklamasını beklemek gerekiyor.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: