Anasayfa / Girişimcilik / GeForce NOW’a yeni abonelik paketi eklendi

GeForce NOW’a yeni abonelik paketi eklendi

Bulut tabanlı oyun yayınlama sistemlerinin en yeni ve en beğenilen isimlerinden biri olan GeForce NOW, her geçen gün takviye verdiği oyun sayısını arttırırken yenilikleri de unutmuyor. Bu yıl Türkiye’de de sunucu açan ve Türk halkına daha uygun bir hizmet vermeye başlayan GeForce NOW servisinde yeni bir abonelik çeşidi hayata geçti.

Kullanıcıların sadece internet ve özelliği değersiz bir bilgisayar ile 900’den fazla oyunu oynayabilmesine imkan sağlayan GeForce NOW servisi, çeşitli abonelik cinsleri ile kullanıcılardan hizmet bedeli alıyordu. Bu hizmetten yararlanmak için günlük, aylık, 3 aylık ve 6 aylık abonelik cinslerinden birini satın almanız gerekiyordu. Lakin bugün GeForce NOW hizmeti, 1 haftalık abonelik paketini kullanıma açtı.

GeForce NOW servisinde haftalık periyot

Ortalama 15 Mbps ila 25 Mbps internet suratları ile sanal bilgisayara bağlanmanızı ve oyunlarınızı oradan oynamanızı sağlayan GeForce NOW servisi, sadece kütüphanenizde bulunan oyunları oynamanıza imkan sağlıyor. Bu servisi kullanabilmek için abone olmak ve gereken ölçüsü da ödemek gerekiyor.

Haftalık abonelik paketi ile kullanıcılar 7 gün boyunca sevdikleri oyunları en yüksek ayarlarda donmadan oynayabilecek, para konusunda da tasarruf sağlayabilecek. Yeni haftalık paket sonrasına oluşan paket listesi ve fiyatlar şu biçimde:

  • 24 saatlik Premium = 14,9 TL
  • Haftalık Premium = 44,9 TL
  • Aylık Premium = 89,9 TL
  • 3 Aylık Premium = 199,9 TL
  • 6 Aylık Premium = 349,9 TL

Pekala siz GeForce NOW ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Fiyatlar sizce uygun mu? Yorumlarda belirtebilirsiniz…


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: