Anasayfa / Girişimcilik / GeForce Now’a 9 yeni oyun eklendi! İşte liste

GeForce Now’a 9 yeni oyun eklendi! İşte liste

Oyun kesimi önemli bir kimlik değişimi içinde. Bunun en büyük örneklerinden biri de elbet bulut oyunculuk. Ülkemiz başta olmak üzere neredeyse tüm dünyada artan bilgisayar fiyatlarının tersine aylık makul bir fiyat karşılığında güçlü bilgisayar donanımları gerektirmeden yalnızca yeterli bir internet kontağıyla üst seviye oyunları rahatlıkla oynayabiliyoruz.

Oyunseverlere bu imkanı sağlayan hizmetlerin başında GeForce Now geliyor. Halihazırda kütüphanesinde 1000’den fazla oyun bulunan hizmet, her hafta yeni oyunları bünyesine katmaya devam ediyor. Son olarak bu hafta 9 oyun daha GeForce Now kütüphanesine eklendi.

İşte GeForce Now kütüphanesine eklenen 9 yeni oyun

GeForce Now kütüphanesine eklenen 9 yeni oyun ortasından en dikkat çeken üretimin New World olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Amazon Games tarafından 28 Eylül 2021’de piyasaya sürülen oyun, devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu yani MMORPG konseptini benimsiyor.

Platforma eklenen öteki oyunlar ise şöyle:

  • Disciples: Liberation (Steam ve Epic Games Store)
  • ELYON (Steam)
  • Riders Republic – (Ubisoft Connect)
  • Rise of the Tomb Raider 20 Year Celebration (Epic Games Store)
  • Sword and Fairy 7 (Steam)
  • The Forgotten City (Steam ve Epic Games Store)
  • Legend of Keepers (Steam ve Epic Games Store)
  • New World (Steam)
  • Townscaper (Steam)

GeForce Now kütüphanesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra GeForce Now, geçtiğimiz günlerde yeni üyelik paketini duyurdu. Halihazırda Basic, Premium ve Avantajlı 3 aylık Premium üzere paketlerle kullanıcılara hitap eden platform, bunlara ek olarak 24 saatlik premium paketini kullanıma sundu.

Bu kapsamda kullanıcılar, belirlenen 14,90 TL’lik fiyatla 4 saatlik uzatılmış oturum müddeti ve RTX etkin formda üst seviye oyunlara 24 saat boyunca erişebilecek. Lakin bu noktada 24 saatlik abonelik fiyatının tartışmalara yol açtığını da belirtelim.

Pekala siz bu hafta GeForce Now kütüphanesine eklenen 9 yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: