Anasayfa / Girişimcilik / GeForce Now’a 9 yeni oyun eklendi: İşte liste!

GeForce Now’a 9 yeni oyun eklendi: İşte liste!

Oyun kesimindeki değişim tüm süratiyle sürüyor. Bulut oyunculuk da bunun öncülerinden diyebiliriz. Çünkü güçlü bilgisayar sistemlerine gereksinim duymadan, aylık belli bir fiyat karşılığında âlâ bir internet teması üzerinden üst seviye oyunları oynama imkanına sahip oluyoruz.

Bulut oyunculuğun çip krizi nedeniyle bilgisayar fiyatlarının artmasının akabinde popülerliğini daha da artırdığını söyleyebiliriz. Bilhassa bu alanda GeForce Now sıklıkla tercih ediliyor. Kütüphanesinde 1000’den fazla oyun bulunan hizmet, her geçen gün yeni üretimleri bünyesine katmaya devam ediyor. Son olarak 9 yeni oyun, platformun kütüphanesine eklendi.

İşte GeForce Now kütüphanesine eklenen 9 oyun

Bu haftaki listede daha evvel çıkış yapmış oyunların tersine Steam ve Epic Games platformlarında çıkış yapar yapmaz GeForce Now kütüphanesine eklenen imaller çoğunlukta. Bu noktada Fishlabs tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan yaklaşan bir uzay savaş Chorus üzere üretimler öne çıkıyor.

İşte bu hafta platforma eklenen 9 oyun:

  • Chorus (Steam ve Epic Games Store ile birebir anda GeForce Now’a eklendi)
  • Icarus ( Steam ile birebir anda GeForce Now’a eklendi )
  • MXGP 2021 – The Official Motocross Videogame ( Steam ile tıpkı anda GeForce Now’a eklendi )
  • Propnight ( Steam ile tıpkı anda GeForce Now’a eklendi )
  • Wartales ( Steam ile tıpkı anda GeForce Now’a eklendi )
  • Dead by Daylight (Epic Games Store)
  • Hextech Mayhem: A League of Legends Story (Steam ve Epic Games Store)
  • Ruined King: A League of Legends Story (Steam ve Epic Games Store)
  • Timberborn (Steam ve Epic Games Store)

GeForce Now kütüphanesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra GeForce Now, geçtiğimiz ay yeni üyelik paketini duyurdu. Halihazırda Basic, Premium ve Avantajlı 3 aylık Premium üzere paketlerle kullanıcılara hitap eden platform, bunlara ek olarak 24 saatlik premium paketini kullanıma sundu.

Bu kapsamda kullanıcılar, belirlenen 14,90 TL’lik fiyatla 4 saatlik uzatılmış oturum müddeti ve RTX faal biçimde üst seviye oyunlara 24 saat boyunca erişebilecek. Fakat bu noktada 24 saatlik abonelik fiyatının tartışmalara yol açtığını da belirtelim.

Pekala siz bu hafta platformun kütüphanesine eklenen 9 yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.