Anasayfa / Girişimcilik / GeForce Now’a 6 yeni oyun eklendi: İşte yenilikler

GeForce Now’a 6 yeni oyun eklendi: İşte yenilikler

Geçen yıl Türkiye sunucularını faal hale getirerek ülkemizde hizmet vermeye başlayan GeForce Now servisinin, NVIDIA tarafından sunulan bir bulut oyun hizmeti olduğu artık herkes tarafından bilinir hale geldi. Bu servis sayesinde şayet âlâ bir internet temasınız varsa satın almış olduğunuz oyunları, üst düzey bir donanıma ve hatta bilgisayara gereksinim duymadan yüksek ayarlarda oynayabiliyorsunuz.

GeForce NOW kütüphanesine yeni bir demo tecrübesi güncellemesi geldi ve servisi kullanan şahısların “Fiyatsız Demoları Anında Oyna” satırında bulunan muhakkak demolara anında erişmesi sağlandı.

GeForce NOW ile kimi oyunları almadan denemek mümkün

Chorus, Ghostrunner, Inscryption, Diplomacy Is Not an Option ve The RiftBreaker Prologue ile başlayan yeni lansman serisiyle, üyeler GeForce NOW’da yayınlanan tanınan oyunları, tam PC sürümünü satın almadan evvel test edebiliyor. Bu kısma ilerleyen vakitlerde daha fazla oyun eklenecek.

2021 Epic MegaJam yarışının iki finalisti de oyun listesine katılacak ve direkt Unreal Engine’den kütüphaneye gelecek. 2.0.39 uygulama güncellemesi, genel tecrübe iyileştirmeleriyle PC ve Mac için kullanıma sunuluyor ve GeForce NOW Kütüphanesi’ne de yeni bir oyun kümesi katılıyor.

Bu hafta eklenen oyunlar şu biçimde;

  • Die After Sunset (Steam)
  • ELDERBORN (Steam)
  • Northgard (Epic Games Store)
  • Offworld Trading Company (Steam)
  • Spirit Of The Island (Steam)
  • TUNIC (Epic Games Store)

İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: