Anasayfa / Girişimcilik / GeForce Now’a 6 yeni oyun eklendi: İşte liste!

GeForce Now’a 6 yeni oyun eklendi: İşte liste!

Oyun bölümündeki değişim sürat kesmeden devam ediyor. Elbet bulut oyunculuk, bunun en büyük örneklerinden biri. Oyuncular, bu sayede aylık muhakkak bir fiyat karşılığında güçlü bilgisayar donanımlarına muhtaçlık duymadan, yalnızca uygun bir internet ilişkisiyle üst seviye oyunları oynama imkanına sahip oluyor.

Bulut oyunculuğun çip krizi nedeniyle bilgisayar fiyatlarının artmasının akabinde popülerliğini daha da artırdığını söyleyebiliriz. Bilhassa bu alanda GeForce Now sıklıkla tercih ediliyor. Kütüphanesinde 1000’den fazla oyun bulunan hizmet, her geçen gün yeni üretimleri bünyesine katmaya devam ediyor. Son olarak 6 yeni oyun, platformun kütüphanesine eklendi.

İşte GeForce Now kütüphanesine eklenen 6 yeni oyun

GeForce Now kütüphanesine eklenen 6 oyun ortasında Frontier Developments tarafından geliştirilen ve yayınlanan, oyuncuların bir Jurassic World tarih öncesi tema parkı inşa etmeye çalıştığı simülasyon oyunu Jurassic World Evolution 2 öne çıkıyor. Kısa müddet evvel çıkış yapan oyun, an itibariyle GeForce Now abonelerinin beğenisine sunuldu.

İşte platforma eklenen öbür oyunlar:

  • Bright Memory: Infinite (Steam)
  • Epic Chef (Steam)
  • Jurassic World Evolution 2 (Steam ve Epic Games Store)
  • MapleStory (Steam)
  • Severed Steel (Steam)
  • Tale of Immortal (Steam)

GeForce Now kütüphanesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra GeForce Now, geçtiğimiz haftalarda yeni üyelik paketini duyurdu. Halihazırda Basic, Premium ve Avantajlı 3 aylık Premium üzere paketlerle kullanıcılara hitap eden platform, bunlara ek olarak 24 saatlik premium paketini kullanıma sundu.

Bu kapsamda kullanıcılar, belirlenen 14,90 TL’lik fiyatla 4 saatlik uzatılmış oturum müddeti ve RTX faal halde üst seviye oyunlara 24 saat boyunca erişebilecek. Lakin bu noktada 24 saatlik abonelik fiyatının tartışmalara yol açtığını da belirtelim.

Pekala siz bu hafta platformun kütüphanesine eklenen 6 yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: