Anasayfa / Girişimcilik / GeForce Now’a 6 yeni oyun eklendi: İşte liste!

GeForce Now’a 6 yeni oyun eklendi: İşte liste!

Oyun dalında yaşanan değişim tüm süratiyle sürüyor. Teknolojinin gelişmesiyle kıssa ve grafik açısından adeta çığır açan üretimleri deneyimleme imkanına sahip oluyoruz. Natürel bu üretimleri kasmadan rahatlıkla oynatabilecek bir sistem satın almak da artan kur nedeniyle epey sıkıntı.

Durum bu türlü olunca son yıllarda fazlaca tanınan hale gelen bulut oyun hizmetleri ön plana çıkmaya başladı. En çok tercih edilen bulut oyun platformlarından biri de GeForce Now. Güçlü bilgisayar sistemlerine muhtaçlık duymadan, aylık makul bir fiyat karşılığında yalnızca güzel bir internet irtibatıyla üst seviye oyunları oynatabilen hizmet, her geçen gün yeni üretimleri bünyesine katmaya devam ediyor. Son olarak 6 yeni oyun, platformun kütüphanesine eklendi.

İşte GeForce Now kütüphanesine eklenen 6 oyun

Halihazırda kütüphanesinde 1000’den fazla oyun bulunan GeForce Now, bu hafta 6 yeni üretimle üyelerinin karşısına çıktı. Bu haftaki listede White Shadows ve Monopoly Madness üzere yeni imaller dikkat çekerken, kimi oyunlar Ubisoft Connect ve Epic Games üzere platformlarda kısa müddetliğine fiyatsız olarak GeForce Now üzerinden oynanabilecek.

Monopoly Madness

İşte bu hafta platforma eklenen 6 oyun:

  • White Shadows (Steam ile birebir anda GeForce Now’a eklendi)
  • Monopoly Madness (Ubisoft Connect ile tıpkı anda GeForce Now’a eklendi)
  • Anno 1404 History Edition ( 6-14 Aralık tarihleri ortasında Ubisoft Connect’te ücretsiz)
  • Prison Architect (9-16 Aralık tarihleri ortasında Epic Games Store’da ücretsiz)
  • Muhteşem Magbot (Steam)
  • Untitled Goose Game (Epic Games Store)

GeForce Now kütüphanesine ulaşmak için tıklayın

GeForce Now şimdiki paket fiyatları

Bunun yanı sıra artan dolar kurundan GeForce Now paketleri de nasibini aldı. Bu doğrultuda son devirdeki artıştan evvel Premium paket 74,9 TL, Avantajlı 3 Aylık Paket 179,7 TL fiyat etiketi ile satılırken, doların artmasının akabinde bu paketler sırasıyla 89,9 TL ve 199,9 TL olarak güncellendi. Öte yandan 6 Aylık Avantajlı Premium paketin yeni fiyatı ise 349,9 TL.

Pekala siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Size nazaran GeForce Now paketlerinin fiyatları ne kadar olmalıydı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: