Anasayfa / Girişimcilik / GeForce Now’a 4 yeni oyun eklendi

GeForce Now’a 4 yeni oyun eklendi

Çip krizi, pandemi ve ülkemiz özelinde artan döviz kuru nedeniyle elektronik eserlerin fiyatları adeta tavan yaptı. Oyun kesimi de bu nedenlerden direkt etkilendi. Bu nedenle oyuncular, son yıllarda yaygın hale gelen bulut oyunculuk üzere alternatiflere yönelmeye başladı.

Güçlü bilgisayar sistemleri gerektirmeden aylık belli bir fiyat karşılığında yalnızca uygun bir internet kontağı ile kaliteli bir oyun tecrübesi vadeden bulut oyunculuk kapsamında ön plana çıkan hizmetlerden biri de GeForce Now diyebiliriz. Son olarak platformun kütüphanesine 4 yeni oyun eklendi.

İşte GeForce Now kütüphanesine eklenen 4 yeni oyun

GeForce Now, abonelerine daha güzel hizmet sunabilmek için aralıksız her hafta yeni oyunları kütüphanesine eklemeye devam ediyor. Bu hafta da platformun bünyesine dikkat çeken 4 yeni üretim katıldı.

Bu haftanın en dikkat çeken oyunu, birkaç saat sonra dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların beğenisine sunulması beklenen Dying Light 2: Stay Human. Techland tarafından geliştirilen, Techland ve Square Enix tarafından yayınlanacak zombi temalı aksiyon rol yapma oyunu, çıktığı birinci günden itibaren GeForce Now üzerinden oynanabilecek.

Bu hafta GeForce Now kütüphanesine eklenen oyunların listesi ise şöyle;

  • Life is Strange Remastered (1 Şubat’ta Steam‘de yeni oyun lansmanı)
  • Life is Strange: Before the Storm Remastered (1 Şubat’ta Steam’de yeni oyun lansmanı)
  • Dying Light 2: Stay Human (4 Şubat’ta Steam ve Epic Games Store’da yeni oyun lansmanı)
  • Warm Snow (Steam)

Pekala siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu hafta GeForce Now kütüphanesine eklenen oyunları beğendiniz mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından ya da SDN Forum‘da bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: