Anasayfa / Girişimcilik / GeForce Now’a 3 yeni oyun eklendi: İşte liste

GeForce Now’a 3 yeni oyun eklendi: İşte liste

Son yıllarda oyun kesiminde yaşanan değişimin öncülerinden biri olarak kabul edilen bulut oyunculuk, gün geçtikçe yaygınlaşmaya devam ediyor. Güçlü bilgisayar sistemlerine gereksinim duymadan yalnızca güzel bir internet ilişkisi ile üst seviye oyunların oynanmasına imkan sağlayan bu hizmet, global çip krizi ve pandemi üzere nedenlerden ötürü artan bilgisayar fiyatlarının akabinde adeta bir cazibe merkezi haline geldi.

Nvidia’nın geçtiğimiz yılın mart ayında ülkemizdeki oyuncuların kullanımına açtığı GeForce Now da bu hizmetlerden biri. Halihazırda kütüphanesinde 1000’den fazla oyun bulunan ve her hafta yeni üretimleri bünyesine katmaya devam eden platform, kısa mühlet evvel 3 yeni oyunun daha kütüphanesine ekledi. İşte detaylar…

İşte GeForce Now kütüphanesine eklenen 3 oyun

GeForce Now, bu hafta kütüphanesine eklediği 3 oyunu resmen açıkladı. Geçtiğimiz hafta Battlefield 4 ve Battlefield V üzere tanınan üretimlerle abonelerini şaşırtan platform, bu sefer çiçeği burnunda üretimleri tercih etmiş üzere görünüyor.

İşte bu hafta platforma eklenen 3 oyun:

  • The Anacrusis ( Steam ve Epic Games Store )
  • Supraland Six Inches Under ( Steam )
  • Ready or Not ( Steam )

GeForce Now abonelik fiyatları ne durumda?

Bildiğiniz üzere son haftalarda döviz kurunda yaşanan düşüşün akabinde ülkemizde farklı alanlarda uzunluk gösteren şirketler ve hizmetler tarafından olumlu manada bir güncellemesi yapıldı. Lakin GeForce Now, abonelik fiyatlarına rastgele bir indirim uygulamadı.

Bunun yerine 7 gün boyunca en sevilen oyunları donmadan oynanmasına imkan sağlayan platform, Haftalık Premium isminde yeni bir paketi kullanıma sundu. Bunun fiyatı da 44,9 TL olarak belirlendi.

İşte şimdiki GeForce Now abonelik fiyatları;

  • 24 saatlik Premium = 14,9 TL
  • Haftalık Premium = 44,9 TL
  • Aylık Premium = 89,9 TL
  • 3 Aylık Premium = 199,9 TL
  • 6 Aylık Premium = 349,9 TL

Pekala siz bu hafta GeForce Now kütüphanesine eklenen oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: