Anasayfa / Girişimcilik / GeForce Now, uzun müddettir beklenen özelliğe kavuştu!

GeForce Now, uzun müddettir beklenen özelliğe kavuştu!

Bulut oyunculuğu konusunda en istekli ve yeniliğe açık firmalardan biri olan Ubisoft, bu hafta prestijiyle GeForce NOW hesap bağlama özelliğini getirdi. GeForce NOW 2.0.36 güncellemesiyle artık Ubisoft oyunları çok daha süratli bir biçimde açılabilecek.

GeForce NOW için gelişmiş Ubisoft takviyesi geldi

Bugün GeForce NOW 2.0.36 sürümünü yayınlayan teknoloji devi NVIDIA, oyuncuların GeForce hesapalrıyla Ubisoft hesaplarını bağlamasına imkan sağladı. İki hesap GeForce NOW üzerinden bağlandıktan sonra, kullanıcılar Ubisoft Connect üzerinde sahip oldukları bütün oyunlara platform üzerinden anında erişebilecekler.

Bu haftadan itibaren hem PC hem de MAC üzerinden GeForce NOW kullanan oyuncular, artık Ubisoft Connect üzerindeki oyunları çalıştırdıklarında rastgele bir biçimde giriş yapma ekranıyla karşı karşıya kalmayacaklar.

Bununla birlikte Nvidia, içinde bulunduğumuz haftadan itibaren altı yeni oyunun GeForce NOW bünyesine ekleneceğini belirtti. Bu oyunlardan ikisi kısa bir müddetliğine fiyatsız olacak ve biri de birinci günden platforma gelmiş olacak.

İşte GeForce NOW için eklenen / eklenecek yeni oyunlar:

  • White Shadows (Steam‘de yeni oyun, 7 Aralık)
  • Monopoly Madness (Ubisoft Connect’te yeni oyun, 9 Aralık)
  • Anno 1404 History Edition (Ubisoft Connect’te fiyatsız, 6-14 Aralık arası)
  • Prison Architect (Epic Games Store’da fiyatsız, 9-14 Aralık arası)
  • Muhteşem Magbot (Steam)
  • Untitled Goose Game (Epic Games Store)

Pekala sizler Geforce NOW cephesinden gelen Ubisoft atağı ve platforma eklenmesi beklenen 6 yeni oyunla ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: