Anasayfa / Girişimcilik / GeForce NOW kütüphanesine 4 yeni oyun ekleniyor

GeForce NOW kütüphanesine 4 yeni oyun ekleniyor

GeForce NOW kütüphanesine bu hafta Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction dahil olmak üzere dört yeni oyun ekleniyor. Böylece yeni Tom Clancy’s oyunu NVIDIA DLSS sayesinde keskin manzaralar eşliğinde daha yüksek kare suratına sahip biçiminde oynayabileceksiniz.

Ayrıyeten GeForce NOW ile oyuncular, Rainbow Six evrenindeki milyonlarca oyuncuyla birlikte oyunu oynama talihine sahip olacaklar. Oyuncuların, taktik nişancı oyunu Rainbow Six’te kendi başlarına gayret edebileceği üzere en fazla üç kişilik grup halinde de arkadaşlarıyla oyunu deneyimleyebildiğini belirtelim. 

Yeni oyunda oyuncular, farklı zorlukların üstesinden gelmek için stratejileriyle uyumlu özel hünerlere ve ilerleme yollarına sahip 18 farklı operatörle, müdafaa bölgelerinde sürükleyici bir oyun tecrübesi yaşayacaklar. Böylelikle kritik bilgileri toplayıp, savaş alanını tekrar şekillendirebilen, Archaean’lar olarak bilinen ve daima gelişen, son derece ölümcül bir uzaylı tehdidiyle savaşabilecekler. 

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction dahil olmak üzere bu hafta kütüphaneye eklenen tüm oyunların listesi şöyle:

  • Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction (20 Ocak’ta Ubisoft Connect’ta yeni oyun lansmanı)
  • Blacksmith Legends (Steam)
  • Fly Corp (Steam)
  • Garfield Kart- Furious Racing (Steam)

İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: