Anasayfa / Girişimcilik / Free Fire, Ramazan’da oyunculara bir ton baklava dağıtacak

Free Fire, Ramazan’da oyunculara bir ton baklava dağıtacak

Dünya çapında 2019, 2020 ve 2021 yıllarında en çok indirilen oyun kategorisine yerleşen ve yüz milyonlarca kayıtlı kullanıcısı olan Battle Royale oyunu Free Fire, Türkiye’de de çok sayıda oyuncunun vazgeçilmezi ortasında yer alıyor.

Free Fire gelen Ramazan devriyle birlikte Türkiye’deki oyun severlere bir sürpriz yaparak Türk Baklavası’nı sevilen oyuna ödül olarak dahil etti ve 1 ton gerçek baklavayı da oyunculara dağıtmaya hazırlanıyor. İşte ayrıntılar…

Türk Baklavası, Free Fire’a ödül olarak eklendi!

Türkiye’nin dört bir yanından sıkı oyunculara sahip olan Free Fire oyununun Türkiye takımı gelen Ramazan periyodu odağında 2 Nisan’da başlayan oyun içi aktifliğe baklava puanı/ödülü ögesini ekledi. Bu manalı proje kapsamında oyuncular, oyun içerisinde topladıkları baklava puanları (token) ile tekrar oyun-içi bir panel üzerinden baklava kazanmak için yarışacaklar.

Ramazan ayı boyunca her hafta 200 oyuncuya 1 kilogramlık özel baklava paketleri ödül olarak iletilecek. Türkiye oyun ekosistemindeki ünlü birtakım isimlerin de dahil edileceği gönderimlerle toplam 1 ton baklava dağıtılacak. Proje kapsamında Free Fire grubu ayrıyeten oyun-içi kostümler ve farklı öğeler de barındıran toplam pahası üç milyon TL olan armağan kartlarını da Türkiye genelindeki oyun severlere gönderecek.

Free Fire, Ramazan projesini özel bir görüntü ile duyurmayı da ihmal etmiyor. Türk Baklavası ödüllü oyun odağında oyunculara dağıtılacak baklava kutularının gerçek hayattaki örnek bir dağıtımı keyifli bir kurguyla izleyicilere aktarılıyor.

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında Google Play’de 1 milyardan fazla indirmeye ulaşan Free Fire her devir oyuncuları keyifli bir uğraşa ve büyük bir heyecan fırtınasına sürüklüyor. Free Fire’ı iOS AppStore ya da Google Play Store’dan fiyatsız indirebilirsiniz. Ayrıyeten, Free Fire MAX, hem iOS AppStore hem de Google Play Store’dan fiyatsız indirilebiliyor.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: