Anasayfa / Girişimcilik / Fortnite’da Spider-Man kıyafeti göründü!

Fortnite’da Spider-Man kıyafeti göründü!

Fortnite, Kısım 3 Dönem 1 savaş bileti fragmanı sızdırıldı. Bu da yeni karakterler, yeni ada ve daha fazlasını ortaya çıkardı. Bunların ortasında Spider-Man kostümü de yer aldı. Lehçe lisanıyla ortaya çıkan fragman, ezkaza resmi bir Fortnite kanalında herkese açık paylaşıldı.

Fragman görüntüsü oyuncuların yeni kısımda neler bekleyebileceğine dair fikir veriyor. Epic ile Marvel ortasında yakın bir bağ var. Bu durumda Spider-Man kıyafetinin eklenmesi mümkün duruyordu. Son vakitlerde sızıntı yapanlar Örümcek Adam karakterinin önümüzdeki dönem üzere erken bir müddette ortaya çıkacağını sav ettiler. Gerçek da çıktı.

Fortnite’ın yeni dönem fragmanı sızdırıldı

Karakter açıklamalarının yanı sıra hava efektleri, devasa yeni bir harita, karakterlerin kaymasını sağlayan bir mekanik ve ağaçların kesildiğinde devrilmesini sağlayan bir yine oluşturulmuş fizik geliyor. Aşağıdaki tweet’ten Fortnite‘ın yeni dönem fragmanına göz atabilirsiniz.

Fortnite yeni dönemi açıklama yazısını yayınladı. Bu bağlamda şunları belirtti:

Bildiğin ada zıt döndü!

Keşfedilecek yepisyeni yerler ve Fortnite’ı deneyimlemenin daha evvel bilinmeyen yollarını bulacağını Kısım 3’e güzel geldiniz. Battle Royale’ın ötesinde Battle Pass XP kazanmaya başlayın. Spider-Man dahil olmak üzere battle pass kıyafetlerinin kilidini açmak için istediğiniz üzere oynayın ve düzey atlayın.

Yeni özellikler de keşfedilmeyi bekliyor. Yeni kayma mekaniği ile haritada daha süratli hareket edin ve düşmanlardan kaçının. Hatta sizin ve takımınızın kendini güzelleştireceği ve maçlar ortasında eşya depolayacağı kamplar kurun. Ayrıyeten, Victory Royale ve itibarlı Victory Crown’u kazanmanıza yardımcı olmak için Fortnite’a yeni silahlar ve öğeler eklendi. Kazanmaya devam edin.

Bu özelliklerin yanında ada büsbütün yenilendi. Yedi ve Örümcek Adam Mahallesi – The Daily Bugle’ın zımnî meskeni olan Sanctuary’i ve başka yerleri keşfedin. Unutmayın, yeni hava şartları nedeniyle her şey olabilir. Ne için bekliyorsun? 3. kısma atlayın ve yepisyeni bir adayı keşfedin. Orada ne bulacağınız bilinmiyor.

Sizler Fortnite ile Marvel ortasındaki ilgi hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: