Anasayfa / Girişimcilik / Fortnite’a Spider-Man: No Way Home içerikleri geldi!

Fortnite’a Spider-Man: No Way Home içerikleri geldi!

Epic Games, hem üstün kahraman hem de ortağı Mary Jane Watson için Fortnite Spider-Man: No Way Home içeriklerini resmen duyurdu. Oyuncular tarafından büyük bir beğeniyle karşılanması beklenen yeni kaplamalar, bugün prestijiyle Item Shop üzerinden piyasaya sürülecek.

Spider-Man kaplamaları parayla satılacak

Geçtiğimiz haftalarda, ünlü Battle Royale oyunu Fortnite’ın Kısım 3 – Dönem 1 içerikleri sızdırılmıştı. Sızdırılan savaş bileti fragmanında Spider-Man kostümünün de görülmesi, son periyotta epey ilerleyen Epic Games ve Marvel iş birliğinin bir üst düzeye çıkacağını gösteriyordu. Epic Games tarafından gelen resmi duyuruyla, bu sızıntıların hakikat olduğu ortaya çıktı.

Daha evvel Iron-Man, She-Hulk, Venom ve Wolverine üzere Marvel karakterlerini Fortnite’a getiren Epic Games, artık de Spider-Man: No Way Home’un çıkışı gururuna Peter Parker, Spider-Man ve Mary Jane Watson kostümlerini oyuna getirdi. Karakterlerin Marvel Sinematik Cihanı versiyonlarını barındıran bu kostümler, bugün prestijiyle oyuncuların beğenisine sunuluyor.

Yeni görünümler ayrıyeten bir dizi isteğe bağlı aksesuarla birlikte gelir. Üstteki fotoğrafta görebileceğiniz üzere, başka öğeler ortasında Örümcek Adam için alternatif bir siyah Spider-Man kostümü, maskesini takıp çıkarmasına müsaade veren bir söz, yeni sırt çantaası kaplaması ve Spider-Man temalı beyzbol sopası yer alıyor.

Son gelen dedikodular, The Matrix Resurrections’ın çıkışı sonrasında misal bir aktifliğin The Matrix için de yapılacağı tarafında. Bu manada 1-2 hafta içerisinde oyunda Neo ve Trinity kostümleri görmeyi bekleyebiliriz. Pekala sizler bu yeni kostümlerle ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Netflix, platforma eklenecek yeni oyununu duyurdu!

Dünyanın en tanınan abonelik sistemine dayalı görüntü akış hizmeti olan Netflix, kendine öz üretimleri ile her geçen gün daha fazla insan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.