Anasayfa / Girişimcilik / Fortnite’a iki yeni Resident Evil karakteri geliyor!

Fortnite’a iki yeni Resident Evil karakteri geliyor!

Fortnite bünyesine yeni karakter eklemeleri yapmaya devam ediyor. Bu bağlamda yakın vakitte iki Resident Evil karakterinin daha ekleneceğini duyurdu. Resident Evil’in ikonik karakterlerinden olan Jill Valentine ve Chris Redfield, Cadılar Bayramı‘nda The Sideways’ Cube Monsters‘ı yenmeye geliyor.

Oyuncular yeni gelen S.T.A.R.S.‘ın bir kesimi olarak Chris Redfield Outfit, Jill Valentine Outfit, Green Herb Back Bling, Survival isimli bir yükleme ekranı üzere yeni eklemeleri satın alabiliyor. Bunun yanı sıra Ekip Teçhizatı Paketi olarak HOT DOGGER kazması, Stun Rod kazması ve Brolly Stroll tabiri farklı bir satın alma seçeneği olarak sunuldu.

Resident Evil karakterlerinin yanı sıra Kadro Seti de geliyor

Epic Games yakın vakitte bir blog yazısı yayınladı. Bu blogda S.T.A.R.S. grup setinin artık Fortnite eşya mağazasında mevcut olduğunu belirtti. Not olarak ise şunlardan bahsetti:

Spencer Malikanesi’nde ve ötesinde sayısız kaygıdan sağ çıktıktan sonra STARS gazileri Chris Redfield ve Jill Valentine kendilerini adada The Sideways’ Cube Monsters ile yüzleşirken buluyorlar. Cube Monsters’ı ve rakiplerinizi STARS ile hayatınız buna bağlıymış üzere savuşturun. Kadro Seti artık Fortnite eşya mağazasında mevcut.

Blog gönderisi Jill Valentine’in çilingir yeteneğine de atıfta bulunuyor. Bu bağlamda blog yazısı “İster Cube Monsters’ı alt ediyor ister IO laboratuvarını basıyor olun, kaya tutkunu Chris Redfield ve çilingir Jill Valentine olarak berbatlığı durdurun.” olarak karakterden bahsediyor.

Sizler Fortnite bünyesine eklenecek Resident Evil karakterleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: