Anasayfa / Girişimcilik / Fortnite, Uncharted karakterlerini karşılıyor!

Fortnite, Uncharted karakterlerini karşılıyor!

Fortnite hayranları, 17 Şubat‘ta oyuna gelecek bir Uncharted crossover’ının bilmecesini çözdü. Bu noktada Tom Holland, 18 Şubat‘ta vizyona girecek Uncharted sinemasında Nathan Drake olarak canlandırdığı yeni kostüm sayesinde Fortnite’a ikinci kere geliyor. Daha evvel de hatırlarsanız Spider-Man kıyafetiyle oyun bünyesindeki yerini almıştı.

Orjinal Nathan Drake karakterleri ve Chloe Frazier, Fortnite içinde hem sinema hem de oyun formlarında yer alıyor. Epic Games, sızıntı yapanların Fortnite içinde bir ‘Uncharted hazine haritasına’ işaret eden kodu tespit etmesinden günler sonra işbirliğini tanıtmaya başladı. Bu da Cuma günü gerçekleşti.

Uncharted Fortnite crossover şifresi kısa müddette tahlile ulaştı

Oyuncular 14 karakterlik bir şifreyi çözdü. Kimi içerik oluşturucular da yol boyunca çeşitli ipuçları buldu. Şifre, ‘sicparvismagna’ yalnızca birkaç dakika içerisinde tahlile ulaştı. Bu da Uncharted Fortnite crossover fragmanını beraberinde getirdi.

Uncharted Fortnite crossover fragmanı

Epic Games giyilebilir kıyafetleri doğruladı

Fragman şu ana kadar yalnızca giyilebilir kıyafetleri doğruladı. Bu noktada yüksek ihtimalle, bu işbirliğinin bir kesimi olarak ek kozmetikler de geliyor. Epic Games son olarak, Uncharted öğelerinin sinemanın yayınlanmasından çabucak evvel 17 Şubat 2022 tarihinde Fortnite‘ın eşya mağazasında yer alacağını açıkladı.

Sizler Fortnite ve Uncharted‘ın hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi SDN Forum‘da bizlerle paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: