Anasayfa / Girişimcilik / Fortnite sunucuları çöktü mü? Erişim sıkıntıları başladı

Fortnite sunucuları çöktü mü? Erişim sıkıntıları başladı

Yüz binlerce anlık oyuncuya erişen oynaması fiyatsız battle-royale oyunu Fortnite, kendi cinsinin en çok sevilenlerinden biri. Son yıllarda her oyunda görmeye başladığımız battle-royale oyun modunu fantastik bir formda harmanlayan oyunda milyonlarca kayıtlı oyuncu bulunuyor. Lakin ne yazık ki son bir saatte Fortnite’ın eşleştirme sisteminde meseleler olduğu rapor edilmeye başlandı.

Fortnite sunucularında erişim meseleleri yaşanıyor

Son bir saatte oyuna giriş yapmak isteyen oyuncuların geneli birebir yanılgı ile karşılaşmakta. Oyuncular yükleme ekranlarında ya sonu gelmeyecek formda bekliyor ya da irtibat yanılgısı alıp oyunu kapatmak zorunda kalıyor. Fortnite’ın sunucu durumunu bildiren resmi hesaptaki paylaşıma nazaran geliştiriciler bu sorunun farkında ve şu an ilgileniyorlar.

Sorunun kaynağı ve öteki ayrıntıları açıklanmasa da teknik grubun sorunu düzeltmeye çalıştığını biliyoruz. Fortnite’ın tekrar ne vakit oynanabilir hale geleceği bilinmese de önümüzdeki saatlerde sorunun çözüleceğini umuyoruz. Şayet teknik gruptan bir açıklama gelirse bunu sizlerle paylaşacağız.


İlginizi Çekebilir

DC dünyasında geçecek yeni oyun, hayranları sevindirmeyebilir!

Bilhassa Batman kozmosunu çok büyük oranda geliştirmesi beklenen birçok oyunla karşımıza çıkacak olan ve 2022 yılını dolu dolu geçirmesi ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.