Anasayfa / Girişimcilik / Football Manager 2022’yi denemek isteyenler buraya: Fırsat başladı!

Football Manager 2022’yi denemek isteyenler buraya: Fırsat başladı!

Football Manager serisi her yıl olduğu üzere yayınlanmaya devam ediyor. Yıldan yıla oyunu sevenler yeni oyuna geçerek tecrübesini güzelleştirmek istiyor. Lakin yaşanan olumsuz şartlar bazen bu duruma pürüz olabiliyor. Oynamak için gereken ayrıntılar haberimizde sizlerle…

Football Manager 2022 nasıl fiyatsız indirilir?

Her yıl SEGA tarafından servis edilen futbol simülasyon oyunu, menajerlik tecrübesini birebir yaşatmayı amaçlıyor. Burada anlatacağımız çok bir ayrıntı yok. Aslında siz bedelli FM severler oyunun ne emelle sunulduğunu açıkça bilmektesiniz. Geçelim sorumuzun karşılığına: Nasıl fiyatsız indireceğim?

Steam tarafından açıklanana nazaran oyunu bugünden itibaren hafta sonu da dahil olmak üzere hiçbir fiyat ödemeden oynayabileceksiniz. Oyunun mağaza sayfasına erişerek oyunu oyna diyerek direkt olarak indirme sürecini başlatabilirsiniz. Oyunu oynamaya başladıktan sonra bu süreç zarfında oyunun azami saat sınırlaması bulunmuyor.

Football Manager 2022 sistem ihtiyaçları

İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10 yalnızca 64 bit versiyonlar
İşlemci: Intel Core 2 yahut AMD Athlon 64 @1.8GHz + işlemciler
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Intel GMA X4500/NVIDIA GeForce 9600M GT/AMD Mobility Radeon HD 3650 – 256 MB
Depolama: 7 GB boş disk alanı – SSD önerilir

Sistem ihtiyaçları konusunda bilgilendirmemizde yarar var. Her ne kadar temel bir donanım istediği görülse de kelam konusu oyun içeriğine nazaran daha güzel bir donanıma gereksinim var diyebiliriz. Buradaki ihtiyaçlar 2B kamera, az lig ve oyunculu bir menajerlik temel alınarak belirleniyor. Örneğin 3D kamera (gerçek stadyum kamerası), fazla fazla oyun ligleri ve oyuncuları istiyorsanız hem donanım olarak daha uygununu hem de depolama ünitesi olarak SSD tavsiye ediyoruz.

Ayrıyeten oyunu birinci başlattığınız vakit ekran kartı şoför güncellemesi önerecektir. Birinci etapta bunu yaparak sürece başlayın. Sonrasında meslek kuracağınız vakit yıldız puanı göreceksiniz. Ortalama 3.5-4 yıldız ortası alırsanız verimli bir oyun tecrübesi elde edebilirsiniz. Fakat 1-2 yıldız ortasında bir teklifle mesleğe geçerseniz oyun suratınızda önemli manada yavaşlama kelam konusu olabilir.

Not: Oyunun fiyatsız denemesinden sonra satın alacaksanız yahut Xbox Game Pass PC ile oynamaya devam edecekseniz bulut kaydı yerine lokal kayıt seçeneğiyle devam edin. Zira sonrasında kayıt belgeniz platform değişirse uçup gidecektir.

Football Manager 2022 fiyatı ne kadar?

Birinci olarak oyunu satın almanız gerekiyor. Fiyatsız oynama fırsatı kapsamında daha uzun vadeli bir indirim müddeti de sunan SEGA, olağan satış fiyatı 499 TL olan oyunu 334 TL’ye indirmiş durumda. İkinci opsiyon ise Xbox Game Pass PC aboneliği. Yaklaşık 2 yıldır yeni FM oyunları aboneliğe eklenerek bir yıl boyunca kalmaya devam ediyor.

Siz FM 22 hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilir, SDN Forum Oyun alanımıza ışınlanarak hususlara göz atabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: