Anasayfa / Girişimcilik / Final Fantasy 7 Remake Intergrade sistem ihtiyaçları açıklandı

Final Fantasy 7 Remake Intergrade sistem ihtiyaçları açıklandı

Square Enix‘in geliştirdiği oyun serisi Final Fantasy büyük bir hayran kitlesine sahip. Şirketi halihazırda yeni bir Final Fantasy oyunu geliştiriyor ama PS5 çıkmadan evvel Final Fantasy 7 için Remake yapmaya karar verdiler. Final Fantasy 7 Remake, yepyeni oyunun baştan yapılmış haliydi ve şimdi tam olarak çıkış yapmadı. Remake versiyonu orjinal oyunun sadece muhakkak bir kısmına kadar yapılmıştı ancak hayranlar Remake versiyonunu da epeyce beğendi.

Final Fantasy 7 Remake Intergrade PC versiyonu 100 GB depolama istiyor

Oyunun Remake versiyonunda hem gerçek vakitli dövüş sistemi hem de sıra tabanlı dövüş sistemi harmanlanmıştı. Ayrıyeten grafiklerde atlama yaşandığı için serinin hayranı oyunun Remake versiyonunu beğenmişti. Ama oyundaki uzak uzaklıkta yer alan görüntüler epeyce makus görünüyordu ve oyuncular bu durumdan da şikayetçiydi. PS5’in çıkmasının akabinde Square Enix, Final Fantasy 7 Remake‘i yeni konsola getirmeyi planladı. Bu durumda Final Fantasy 7 Remake Intergrade tanıtıldı.

Intergrade aslında birebir oyunun PS5 versiyonu lakin grafikler daha gelişmiş ve ışın izleme teknolojisi ile birlikte etraftaki ışık yansımaları daha düzgün hale getirilmişti. Şirket Intergrade ile birlikte oyuna yeni bir karakter ve kıssa elementleri ekledi. Final Fantasy 7 Remake‘in uzun müddettir PC versiyonu bekleniyordu. Square Enix, PC portu için PS5 versiyonu olan Intergrade‘i seçti. Bu sayede oyunun en son geliştirilmiş hali PC platformu için gelecek. Lakin oyunun istediği depolama alanı biraz can sıkabilir zira en az 100 GB yer kaplıyor. Uzun müddettir beklenen Final Fantasy 7 Remake Intergrade sistem ihtiyaçları ise bugün açıklandı.

Final Fantasy 7 Remake Intergrade sistem ihtiyaçları

Asgarî

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit (sürüm 2004 yahut üzeri)
İşlemci: Intel Core i5-3330 / AMD FX-8350
Bellek: 8 GB
Depolama: 100 GB
DirectX: Sürüm 12
Ekran Kartı: GeForce GTX 780 / Radeon RX 480 (3GB VRAM)

Önerilen

2560×1440 (Maks: 3840×2160) çözünürlük varsayılıyor

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit (sürüm 2004 yahut üzeri)
İşlemci: IntelCore i7-3770 / AMD Ryzen 3 3100
Bellek: 12 GB
Depolama: 100 GB
DirectX: Sürüm 12
Ekran Kartı: GeForce GTX 1080 / Radeon RX 5700 (8GB VRAM)

İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: