Anasayfa / Girişimcilik / FIFA ve eFootball’un yeni rakibinden birinci oynanış görüntüsü

FIFA ve eFootball’un yeni rakibinden birinci oynanış görüntüsü

Futbol oyun dünyasına UFL de dahil olmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sene duyurulan ve akabinde girdiği uzun periyodik sessizlikle kendini merak ettiren üretim, yeni ayrıntılarla ortaya çıktı. Oynanış konusunda beklenti arttıran UFL, birinci fragmanla hayranlarının karşısına çıktı.

Canlı bir aktiflikte gösterilen oynanış görüntüsü, birçok enteresan ayrıntıya sahip. Ayrıyeten rekabete yeni katılacak üretimin marka yüzü de muhakkak oldu.

UFL ne vakit piyasaya çıkacak?

FIFA‘nın son periyottaki aktifliğini kırmak isteyen Strikerz Inc, tam 6 yıldır sessiz sedasız bu oyunu geliştirmekteydi. Geçen sene içerisinde artık oyunun ismini duyuran takım, piyasaya ne kadar önemli olduğunu da göstermek istiyor. Bu bağlamda geliştirmeler yapmayı sürdüren Strikerz Inc, dün YouTube üzerinden düzenlenen canlı aktiflik ile oyuna dair yeni ayrıntılar verdi. Bilhassa nasıl görüneceği konusunda birçok soru işaretleri yer alan üretimin, birinci oynanış görüntüsü da yayınlandı.

Oyun mekaniklerine ayrıntılı bakış atma bahtı yakalatan görüntü, oyuncular tarafından da ilgiyle karşılandı. Cristiano Ronaldo‘yu kapağına koyan UFL, birçok grupla da partnerlik muahedesi gerçekleştirdi. West Ham United, Sporting Lizbon, AS Monaco üzere grupların yer aldığı işbirliğinde, tanıdık bir isim de bulunuyor. Ülkemizin değerli ekiplerinden olan Beşiktaş, UFL ile partnerlik mutabakatı gerçekleştirdi.

Lisanslı oyuncular, isimler ve formalar konusunda tam olarak açıklama yapılmayan UFL, oynaması fiyatsız olacak. Bilhassa adil oyun üzerinde duran geliştiriciler, son devirde ana akım futbol oyunlarının sunduğu kimi can sıkıcı ayrıntıları, kendi üretimlerinden uzak tutmak istiyorlar. 2022 içerisinde çıkacağı mutlaklaşan UFL, tam olarak hangi ay hangi gün çıkacak muhakkak değil. Geliştiriciler oyunun, hazır olduğunda çıkacağını belirttiler.

Futbol oyun dünyasına renk katması beklenen UFL, ilerleyen periyotlarda de yeni ayrıntılar sunmaya devam edebilir. Çünkü Strikerz Inc‘in yakın vakitte uzun bir oynanış görüntüsü daha yayınlayacağını argüman edenler de var. Çok oyuncu odaklı üretimin performansı şimdiden merak konusu.

Pekala sizler UFL ve paylaşılan görüntüyü nasıl buldunuz? Bahisle alakalı ayrıntılı görüşlerinizi ve teorilerinizi rahatlıkla bizlere aktarabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: