Anasayfa / Girişimcilik / Far Cry 6 fiyatsız oldu! Nasıl indirilir?

Far Cry 6 fiyatsız oldu! Nasıl indirilir?

Oyun dünyasının tanınan serilerinden Far Cry, geçen yıl altıncı oyunu ile çıkış yaptı. Grafikleri ve oynanış mekanikleriyle oyunculardan olumlu geri dönüşler alan imal, tıpkı başarıyı kıssa tarafında gösteremedi. Çünkü Far Cry 3’ten bu yana benzeri olay örgüsüyle ilerleyen serinin yeni oyunla birlikte bir kimlik değişimi yaşaması bekleniyordu.

Serinin evvelki oyunlarına misal misyonları ile beklenen patlamayı yapamayan Far Cry 6, Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Giancarlo Esposito ve bol aksiyonlu öyküsüyle tekrar de beğenileri kazanmayı başardı. Bunun dışında kısa mühlet evvel oyunu denemek isteyen kullanıcıları sevindiren değerli bir gelişme yaşandı. Ubisoft, Far Cry 6’nın süreksiz olarak fiyatsız olduğunu duyurdu. İşte ayrıntılar…

Far Cry 6 süreksiz olarak fiyatsız oldu

Ubisoft, yaptığı açıklamada Far Cry 6 için bir fiyatsız hafta sonu aktifliği düzenlendiğini duyurdu. Üretim, 24 ila 27 Mart tarihlerinde Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4 ve PC’de Epic Games Store ve Ubisoft Store platformları üzerinde fiyatsız bir halde oyuncuların karşısına çıkıyor. Birebir durum Ubisoft+, Stadia ve Amazon Luna için de geçerli.

Belirlenen tarihler ortasında Far Cry 6’nın DLC’lerine erişilebilecek. Tıpkı vakitte Stranger Things geçiş misyonu The Vanishing de oyuncuların beğenisine sunuldu. Oyunu fiyatsız olarak oynayabilmek için bu platformlardan birine kayıt olmalı ve oyunun satın alma sayfasına gitmelisiniz. Fiyatsız oynama fırsatı başladığı için oyunu indirmeniz için bir fiyat istenmeyecek. 28 Mart itibariyle ise oyunu oynamaya devam edebilmek için satın almanız gerekecek.

Far Cry 6 için büyük indirim

Oyunun fiyatsız olmasıyla bir arada öyküye daha sonra da devam etmek isteyenler için kıymetli fırsatlar sunuldu:

  • PlayStation: 23 ila 30 Mart tarihleri ortasında standart ve Gold sürüm yüzde 50, Season Pass yüzde 35 indirimli,
  • Xbox: 24 ila 28 Mart tarihleri ortasında oyunun tüm sürümlerinde yüzde 50 ve Season Pass yüzde 35 indirimli,
  • Ubisoft Store: Mart ayının sonuna kadar Bahar İndirimi kapsamında yüzde 50’ye varan indirimli,
  • Epic Games Store: Oyunun standart, Gold, Deluxe ve Ultimate sürümlerinde yüzde 50 ve Season Pass’te yüzde 35 indirim olacak. Aynı vakitte Vaas: Insanity DLC için yüzde 35 ve Pagan: Control DLC için ise yüzde 25 indirimli,
  • Stadia: 24 ila 31 Mart tarihleri ​​arasında oyunun standart, Gold ve Ultimate Sürümlerinde yüzde 50 ve Season Pass’te yüzde 35 indirim sunulacak. Deluxe Edition ise 31 Mart’a kadar yüzde 40 indirimli olacak.

Pekala siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Far Cry 6 için düzenlenen fiyatsız hafta sonu aktifliğine katılacak mısınız? Görüşlerinizi yorumlar kısmından ya da SDN Forum‘da bizlerle paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: