Anasayfa / Girişimcilik / F1 Manager 2022 için birinci fragman paylaşıldı

F1 Manager 2022 için birinci fragman paylaşıldı

F1 Manager 2022 için birinci resmi fragman paylaşıldı. Yarış dinamiğinden daha çok F1 grubu menajerliğini ön plana çıkaran yeni oyun, simülasyon üretimlerinde uzmanlaşmış Frontier Developments tarafından geliştiriliyor.

Resmi lisanslı Formula 1 menajerlik oyunu hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatını toplumsal medyada paylaşılan fragmanla elde ettik. İşte F1 Manager 2022 için paylaşılan fragman ve oyunla ilgili birinci bilgiler.

F1 Manager 2022 oyunu özellikleri

F1 2021’in MyTeam modunun bilakis, F1 Manager 2022’de on birinci ekip oluşturulamayacak. Mevcut 10 grup ortasından seçim yapmak gerekecek. Fakat oyun, tüm resmi F1 takviminde yarışabilmeyi ve Formula 1 grubundan gerçek şoförleri ve mühendisleri ekibinize katmayı vaat ediyor.

Kadrosunu zafere götürmek isteyen F1 tutkunları, pist içi ve pist dışında birçok stratejiyi yönetmek zorunda. Örneği pist içinde sürüş dinamikleri, pist dışında ise sponsorların yahut otomobilin gelişiminin takip edilmesi gerekecek.

Başka birçok yarış oyunu üzere asıl zorluk, kadronuzu maddi açıdan borca sokmadan daha rekabetçi hale getirmek olacak. Bu yüzden yanlışsız ögelere (mühendis, sürücü, araç ekipmanları) nasıl para harcayacağınızı bilmek bir oldukça kritik olacak.

F1 Manager 2022 ile mevcut pilotların yanı sıra F2 yahut F3 üzere alt kategorilerdeki genç pilotları denetleme fırsatına da sahip olacaksınız.

Ayrıyeten bilmeyenler için Formula 1’i menajerlik oyununa dönüştürme misyonu; RollerCoaster Tycoon, Zoo Tycoon, Planet Coaster ve yakın vakitte Jurassic World Evolution 2’yi geliştirmesiyle tanınan Frontier Developments şirketine emanet edildi.

F1 Manager 2022 PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülecek. Oyunun bu yaz geleceğini söyleyen Frontier Developments takımı, net bir tarih vermekten ise kaçındı.

F1’in yeni oyunu hakkındaki fikirlerinizi yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da bizimle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: