Anasayfa / Girişimcilik / Epic Games’ten ikram yağmuru: 15 oyun fiyatsız oluyor!

Epic Games’ten ikram yağmuru: 15 oyun fiyatsız oluyor!

Bir mühlet evvel kendi dijital oyun mağazasını açan ve Steam ile rekabete giren Epic Games, her hafta fiyatsız oyun vermeye devam ediyor. Oyuncuları platforma çekmek için yapılan bu kampanya, başlangıçta kimsenin baht vermediği mağazanın popülerliğini günden güne artırıyor.

Bilhassa Steam ile olan rekabeti kızıştırmak için bunu yapan şirket, bomba tesiri yaratacak bir haber ile gündemde. Gelen bilgilere nazaran platform, önümüzdeki günlerde tam 15 oyunu yılbaşı ikramı olarak fiyatsız vermeye hazırlanıyor. İşte ayrıntılar…

Epic Games, her gün fiyatsız oyun verecek

Geçtiğimiz sene sonunda büyük bir sürpriz yapan Epic Games, özel bir aktiflik başlattı. Platform, 15 gün boyunca oyunculara 15 oyunu fiyatsız olarak sundu. Argümana nazaran, emsal bir kampanya bu sene de uygulanacak. Birinci oyun ise 16 Aralık’ta oyuncularla buluşacak.

Sızdırılan bilgiler ortasında en dikkat çeken ayrıntı ise Epic Games‘in vereceği birinci oyun oldu. 50 TL kıymetindeki rol yapma, aksiyon ve macera çeşidindeki Shenmue III, platformun vereceği birinci oyun olacak. Ne yazık ki listenin tamamı şimdi ortaya çıkmadı. Ayrıyeten ilerleyen devirlerde daha büyük oyunların verilmesi bekleniyor.

Shenmue III sistem ihtiyaçları

En az Önerilen
İşletim Sistemi Windows 7, Windows 8, Windows 10 (64 bit) Windows 10 (64 bit)
İşlemci Intel Core i5-4460 (3.40 GHz) Intel Core i7-7700 (3.60 GHz)
RAM 4 GB RAM 16 GB RAM
Ekran Kartı NVIDIA GeForce GTX 650 Ti NVIDIA GeForce GTX 1070
DirectX Sürüm 11 Sürüm 11
Depolama 100 GB kullanılabilir alan 100 GB kullanılabilir alan
Geniş bant internet ilişkisi Geniş bant internet kontağı
Ses Kartı DirectX 9.0c uyumlu ses kartı DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Pekala siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce Epic Games, yeni oyunlar ile son devirlerde yaşadığı hayal kırıklığını ortadan kaldırabilecek mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: