Anasayfa / Girişimcilik / Epic Games’in bugünkü ikram oyunu yayınlandı (29 Aralık)

Epic Games’in bugünkü ikram oyunu yayınlandı (29 Aralık)

Epic Games Store, 30 TL pahasındaki Salt and Sanctuary oyununu fiyatsız yaptı. Aksiyon temalı 2D rol yapma oyunu olan Salt and Sanctuary, başı beladan hiç kurtulmayan bir denizcinin daha evvel keşfedilmemiş bir adadaki maceralarını bahis alıyor.

Oyunda, unutulmuş kentlerden oluşan bir diyarda karşınıza çıkan zorluklarla gayret ederken 600’den fazla silahı, zırh modülünü, büyüyü ve eşyayı kullanabiliyorsunuz. Ska Studios LLC & Devoured Studios LLC tarafından geliştirilen Salt and Sanctuary, birinci çıkışını 2016’da konsolda yaptı. Oyun Epic Games platformunda 30 Aralık saat 19:00’a kadar fiyatsız oldu.

Salt and Sanctuary, Epic Games platformunda fiyatsız

30 TL kıymetindeki Salt and Sanctuary oyununa fiyatsız erişmek için öncelikle Epic Games sayfasına uğramanız gerekiyor. Akabinde Yükle butonuna bastığınızda Epic Games hesabınızla sisteme giriş yapıyorsunuz. En sonunda ise ‘Sipariş Ver’ düğmesine tıklayarak oyunu kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Bir sefer kitaplığa ekledikten sonra ömür uzunluğu sizde kalıyor.

Salt and Sanctuary’de oyuncuların kullanabileceği 600’den fazla eşya var. Ek olarak çeşitli silah kategorilerinde hava hücumları da dahil olmak üzere özel hareket kümeleri yer alıyor. Ayrıyeten oyuncular ek güç için iki elli silahların yanı sıra savunma için kalkanlardan faydalanabiliyorlar.

Oyun, oyuncunun savaşı önlemek için rakip ülkenin hükümdarıyla evlendirilen bir prensesi de taşıyan bir gemide istiflenmesiyle başlıyor. Lakin, bir küme yağmacı gemiye saldırıyor ve mürettebatı öldürüyor. Ana karakterimiz ise yağmacıların üstesinden gelip güverteye kaçtığında taarruza uğruyor. Akabinde gemi harap oluyor ve bu durum, geminin gizemli bir adanın kıyısına sürüklenmesine yol açıyor.

Sistem ihtiyaçları En az Önerilen
İşletim sistemi Windows 8 Windows 10
İşlemci Intel Core 2 Duo 2.8 GHz yahut eş bedeli Intel Core 2 Duo yahut AMD Athlon 64 X2 5600+
Bellek 1 GB 2 GB
Depolama 2 GB 2 GB
DirectX 9.0c 9.0c
Ekran kartı Shader model 3.0 dayanaklı DirectX 10 uyumlu ekran kartı yahut muadili NVIDIA® 9600GT yahut ATI Radeon™ HD 5000+ yahut daha düzgünü

İlginizi Çekebilir

Artık Nintendo Switch düşünsün: iPhone’lar oyun konsoluna mı dönüşüyor?

2007’den bu yana hayatımızda olan iPhone serileri, teknik özellikleri ele alındığında daima üst sıralarda yer aldı. Taşınabilir dalın en güçlü ...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.